• افزایش بی وقفه SHIB با مضمون سگ زمانی متوقف شد که ایلان ماسک فاش کرد هیچ یک از این سکه ها را ندارد.
  • SHIB قبلاً ATH خود را پشت سر گذاشته بود، اما پس از این افشای تکان دهنده، SHIB به 20% سقوط کرد.
  • جامعه رمزنگاری توییتر واکنش‌های متفاوتی در این مورد داشته است.

جهان شاهد بوده است که چگونه سکه با تم سگ، شیبا اینو (SHIB) طی هفته های گذشته به طور مداوم افزایش یافته است . با این حال ، هنگامی که یک کاربر توییتر ، (ShibaInuHodler) ، با شجاعت از ایلان ماسک ، بنیانگذار تسلا ، شجاعانه پرسید که آیا صاحب SHIB است یا نه ، این امر متوقف شد . ماسک در کمال تعجب جامعه رمزنگاری توییتر پاسخ داد “هیچ” – که باعث ایجاد مکالمات جالبی در فضا شد.

سپس کاربر ، ShibaInuHodler ، ماسک را برای سرمایه گذاری در SHIB پیشنهاد کرد – شاید برای نجات چهره خود و پوشاندن پاسخ غیرمنتظره از او. البته فضای رمزنگاری توییتر واکنش های متفاوتی در این زمینه داشته است. برخی حتی از ShibaInuHodler@ انتقاد کردند که حتی به فکر مشارکت ماسک در این زمینه است.

علاوه بر این، دو ساعت پس از این گفتگوی داغ، SHIB به 20 درصد سقوط کرد. اصلاحی درست پس از آن صورت گرفت که SHIB ATH قبلی خود را 0.000044 دلار در 24 اکتبر افزایش داد.

شیبا

با نگاهی به نمودار SHIB در بالا، می توان رشد پایدار آن را مشاهده کرد. سکه به سرعت در رتبه بندی بالا رفت – اکنون در جایگاه سیزدهم در CoinMarketCap قرار دارد.

با این حال، همانطور که در نمودار نیز مشاهده می شود، SHIB باید یک جامعه قوی داشته باشد زیرا به سرعت از افت ناگهانی بهبود یافت. با دانستن این موضوع، معامله گران می توانند به این نتیجه برسند که SHIB با داشتن یا عدم وجود ایلان ماسک، آینده امیدوارکننده ای را در پیش رو نشان می دهد .

طبق CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، Shiba Inu (SHIB) با 0.00003987 دلار، با افزایش 171.35 درصدی حجم 24 ساعته، معامله می شود.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع