دومین ارز رمزنگاری شده پرطرفدار میم، SHIB، به سومین بالاترین قیمت متوالی در طول عمر خود یعنی 0.0000594 دلار رسید و قله های 0.00005711 دلار و 0.00005364 دلار را شکست داد.

10432_0

همانطور که برخی از افراد جامعه به آن اشاره می کنند، این اتفاق بدون حمایت ایلان ماسک یا فهرست شدن در رابینهود رخ داده است. در همین حال، بر اساس گزارش مجله فورچون ، تعداد امضاهای تحت درخواست برای فهرست کردن رمز رمزگذاری میم در برنامه Robinhood از 326000 فراتر رفته است.

شیبا اینو $SHIB رکورد جدیدی را به‌عنوان طوماری که از رابینهود می‌خواهد تا سکه را فهرست کند به دست آورد بیش از 300000 امضا دارد
 

SHIB در انتظارات فهرست Robinhood افزایش یافت

توکن Shiba Inu همچنان به رشد خود ادامه می دهد زیرا ارتش کاربران آن امیدوارند که برنامه Robinhood به زودی پشتیبانی از SHIB را اضافه کند. طبق اطلاعات ارائه شده توسط CoinMarketCap، طی بیست و چهار ساعت گذشته، این توکن 36 درصد افزایش یافته است.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB به تجمع خود ادامه می دهد و به سطح 0.00005738 دلار رسیده است. با قرار گرفتن در رتبه 11، این سکه دارای ارزش بازار 22,361,090,315 دلاری است.

در هفته گذشته، SHIB بیش از 87 درصد افزایش یافته است، و افزایش چشمگیر اخیر خود را بیشتر کرده است.

طومار برای لیست رابینهود بیش از 326000 امضا دارد

در این میان، دادخواستی که در Change.org اجرا شد و خواستار فهرست شدن SHIB در رابینهود بود، بیش از 326000 کاربر از آن حمایت کردند.

با این حال، اخیرا، مدیر عامل این برنامه، ولاد تنف، اظهار داشت که Robinhood مراقب سکه های جدیدی است که لیست می کند. با این حال، همانطور که توسط U.Today در آخر هفته گزارش شد، این پلتفرم شامل SHIB در نظرسنجی مشتریان خود و همچنین ADA، XRP، بیت کوین شد تا در مورد ترجیحات مشتریان خود مطلع شوند.مربوطمدیر عامل UBS کریپتو را رد کرد: “ما در مورد حدس و گمان توصیه نمی کنیم”

SHIB بهتر از DOGE: اریک وال

اریک وال، مدیر ارشد اجرایی Arcane Assets، امروز توییت کرد که از نظر او، SHIB بهتر از DOGE است.

او معتقد است زیرا Shiba Inu مشکلاتی را که DOGE در رابطه با ادغام Litecoin خود دارد ندارد. علاوه بر این، وال فکر می کند که SHIB ذاتا تورم زا نیست و در برابر توییت های ایلان ماسک در مورد آن آسیب پذیر نیست.

SHIB بهتر از DOGE است زیرا از مشکل ادغام لایت کوین DOGE، ماهیت تورمی آن رنج نمی برد و به توییت های ایلان حساس نیست. و همچنین Piggybacks و ادغام مستقیم با رایج ترین استاندارد توکن جهان و اکوسیستم توسعه یافته DeFi.— اریک وال (@ercwl) 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع