شیبا اینو (SHIB) امروز در کمتر از چهار ساعت بیش از 20 درصد افزایش یافت و نزدیک است (11 درصد) به بالاترین حد خود در تاریخ 10 مه 2021 برسد.

سطح پشتیبانی کلیدی: 0.000032 دلار

سطح مقاومت کلیدی: 0.000035 دلار

دیروز ، SHIB بالای شکل مثلث نزولی شکسته شد ، همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود. در ابتدا ، در سطح مقاومت 0.00003 دلار رد شد. با این حال ، پس از یک عقب نشینی جزئی ، SHIB موفق به شکستن شد و به سرعت به بالاترین سطح خود در تاریخ 0.000035 دلار رسید.

به گفته CoinGecko ، این مقدار تقریباً 10-12 ~ با حداکثر روزانه فعلی هنگام نوشتن این خطوط فاصله دارد . در صورت شکستن این مقاومت – SHIB به منطقه کشف قیمت می رسد.

گاوها و خرسها در حال حاضر درست در زیر این مقاومت مهم می جنگند. مشخص نیست که آیا SHIB قدرت این را دارد که در این مرحله بیشتر حرکت کند یا خیر. پس از افزایش 20 درصدی روزانه ، به احتمال زیاد شیبا اینو قبل از تلاش احتمالی برای شکستن ATH ، تا حدی تثبیت می شود.

Shiba Inu

شاخص های فنی

حجم معاملات: پس از شکستن مقاومت 0.00003 دلار ، حجم آن بالا رفت. این نشان می دهد که گاوها کنترل قیمت را در دست گرفتند. س Theال این است که آیا آنها می توانند آن را در چند روز آینده حفظ کنند.

RSI:  RSI در منطقه خرید بیش از حد قرار دارد و در بازه زمانی 4 ساعته تقریباً به سطح 80 رسیده است. در آینده نزدیک می توان انتظار داشت که یک عقب نشینی خنک شود.

MACD: هیستوگرام در بازه های زمانی کمتری مانند 4 ساعت به طور محکم در طرف صعودی قرار می گیرد. در بازه زمانی روزانه ، SHIB هنوز از جنبه مثبت عبور نکرده است ، نشان می دهد که ادامه دادن برای افزایش صعودی SHIB در دراز مدت ضروری است.

Shiba Inu

جانبداری

این آخرین حرکت باعث شده است که سوگیری در کوتاه مدت صعودی شود. با این حال ، برای کسب اطمینان بیشتر در روند فعلی صعودی قیمت در دراز مدت ، ادامه کار لازم است. رد شدید در میان مقاومت بالا در همه زمان ها این حرکت سبز را کاهش می دهد و احتمالاً شاهد حرکت سریع برای آزمایش حمایت پایین تر در حدود 0.000032 دلار و 0.00003 دلار خواهیم بود.

پیش بینی قیمت کوتاه مدت برای قیمت SHIB

در حالی که دلایل خوبی برای صعود در SHIB در حال حاضر وجود دارد ، شکستن اوج تاریخ ضروری است تا بتوان تأیید کرد که SHIB می تواند دستاوردهای فعلی خود را حفظ کرده و به بالاترین سطح برسد.

تا زمانی که این اتفاق نیفتد ، بهتر است زمانی که قیمت در نزدیکی مقاومت بسیار بالا نزدیک می شود ، احتیاط کرد ، زیرا هرگونه رد می تواند قیمت را به 0.000032 دلار یا کمتر برساند. به یاد داشته باشید – یک حرکت سریع خشونت آمیز اغلب به یک حرکت خشونت آمیز در جهت دیگر ختم می شود.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع