SHIB به رکوردهای جدید تاریخ خود ادامه می دهد، اما واقعاً پشت ماموریت ماه آلت کوین چیست؟

Shiba Inu یک ATH جدید واکشی می کند - 3 دلیل برای اینکه SHIB همچنان بالاتر می پرد

سکه‌های میم در اوایل سال 2021 به صحنه آمدند و پس از اینکه Dogecoin ( DOGE ) به بالای 0.01 دلار رسید و توسط افرادی مانند ایلان ماسک و مارک کوبان شیل شد، به شروع بازار صعودی کمک کرد .

اندکی پس از آن، کلون‌های Dogecoin و دیگر توکن‌های با مضمون سگ‌ها ظاهر شدند تا موج حرکت صعودی را دریافت کنند و Shiba Inu (SHIB) یکی از پروژه‌هایی بود که به سرعت باد را گرفت و بالاتر رفت. 

اکنون که بیت کوین ( BTC ) دوباره به بالاترین حد خود رسیده است، به نظر می‌رسد که توکن‌های میم برای ادامه فعالیت خود آماده هستند و این بار منتظر اینفلوئنسرهای نام‌های بزرگ نیستند. در دو هفته گذشته، SHIB به اوج های جدیدی رسیده است و معامله گران گیج شده ارزهای رمزنگاری شده سر خود را در مورد علت دقیق آن می خراشند.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که از زمان معامله با 0.0000069 دلار در 1 اکتبر، قیمت SHIB با 914 درصد افزایش به رکورد جدید 0.0000699 دلار در 27 اکتبر رسیده است زیرا حجم معاملات 24 ساعته آن در 137 افزایش یافت. درصد به 24.67 میلیارد دلار رسید.

نمودار 4 ساعته SHIB/USD. منبع: TradingView

سه دلیل افزایش قیمت و حجم معاملات برای Shiba Inu عبارتند از: فهرست شدن آن در چندین صرافی، راه‌اندازی خط خود از توکن‌های غیرقابل تعویض Shiboshi (NFT) و افزایش علاقه باز SHIB در صرافی‌های مشتقه.

لیست های Exchange دسترسی به SHIB را افزایش می دهد

یکی از بزرگ‌ترین عواملی که به افزایش قیمت SHIB در ماه گذشته کمک کرد، افزایش دسترسی کاربران به این توکن، به لطف فهرست‌بندی آن در چندین صرافی ارزهای دیجیتال بوده است.

برخی از لیست های جدید برای SHIB و توکن LEASH پروتکل شامل صرافی BitKan، AOFEX، StealthEx و CoinFlex است. Change Now همچنین یک “کمپین تلنگر DOGE برای SHIB” را برای جشن گرفتن لیست LEASH راه اندازی کرد.

اکوسیستم همچنین پس از اعلام اینکه شراکت با ارائه‌دهنده پرداخت کریپتو NOWPayments باعث شد تا SHIB و LEASH به‌عنوان شکلی از پرداخت پذیرفته شوند، برای کمک‌های مالی استفاده شوند و برای صدور حقوق به صورت کریپتو از طریق این سامانه در دسترس باشند، شتاب بیشتری گرفت. قابلیت پرداخت انبوه

به عنوان یک ویژگی کاهش تورم اضافه، 3٪ از سود دریافتی NOWPayments از تمام تراکنش های SHIB سوزانده می شود.

NFT های شیبوشی

دلیل دوم برای استحکام ساختمان Shiba Inu، راه اندازی خط NFT خود به نام Shiboshi’s بود.

12 اکتبر 2021

NFTها همچنان یکی از محبوب‌ترین بخش‌های اکوسیستم ارزهای دیجیتال هستند و روشی قابل اعتماد برای پروژه‌ها برای افزایش تعامل و پشتیبانی با جامعه هستند.

افت Shiboshi شامل 10000 NFT منفرد بود و اعضای جامعه 24 ساعت فرصت داشتند تا آنها را با استفاده از توکن LEASH پروتکل خریداری کنند.

همه Shiboshi اکنون ساخته شده و در بازار OpenSea NFT فهرست شده اند.

مطالب مرتبط: شیبا اینو می تواند پس از افزایش ۷۰۰ درصدی قیمت SHIB در اکتبر از Dogecoin پیشی بگیرد.

افزایش علاقه باز

سومین دلیل برای افزایش قدرت SHIB، افزایش علاقه باز معاملات آتی (OI) در صرافی های متعدد از جمله OKEx، FTX و Huobi است.

سود باز معاملات آتی برای SHIB. منبع: Bybt

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، OI برای SHIB از 15.7 میلیون دلار در 3 اکتبر به رکورد 178.95 میلیون دلار در 27 اکتبر رسیده است، زیرا قیمت SHIB به بالاترین حد خود رسیده است.

به گفته مارسل پچمن، تحلیلگر بازار و مشارکت کننده کوین تلگراف، “به نظر می رسد که علاقه آزاد به جای افزایش واقعی، از پمپ قیمت پیروی می کند.”

نکته جالب توجه این است که در حالی که «معمولاً انتظار می‌رود در طول دوره‌های افزایشی، فروشندگان موقعیت خود را تسویه کنند»، این اتفاق در این دوره اخیر رخ نداد، به این معنی که معامله‌گران یا «با اضافه کردن حاشیه بیشتر، قیمت کوتاه را دوبرابر کردند» که Pechman بعید می‌داند، یا «آنها بازارسازانی هستند که کاملاً پوشش‌دهی شده‌اند و به قیمت اهمیتی نمی‌دهند».

پچمن گفت«لنگ‌ها سود زیادی دارند، بنابراین برای آن‌ها راحت‌تر است که به خرید خود ادامه دهند و قیمت را بالا ببرند. به نظر می رسد که هیچ فروشنده واقعی “واقعی” وجود ندارد، فقط بازارسازان وجود دارند. اگر انحلال‌های عظیمی وجود داشت، سود باز کاهش می‌یافت.»

داده های VORTECS™ از Cointelegraph Markets Pro شروع به شناسایی چشم انداز صعودی برای SHIB در 24 اکتبر، قبل از افزایش اخیر قیمت کردند.

امتیاز VORTECS™، انحصاری کوین تلگراف، یک مقایسه الگوریتمی از شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده شامل احساسات بازار، حجم معاملات، حرکات اخیر قیمت و فعالیت توییتر به دست آمده است.

امتیاز VORTECS™ (سبز) در مقابل قیمت SHIB. منبع: Cointelegraph Markets Pro

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، امتیاز VORTECS™ برای SHIB در 23 اکتبر شروع به افزایش کرد و به منطقه سبز تیره برای 89 در 24 اکتبر صعود کرد، حدوداً هفت ساعت قبل از اینکه قیمت 119٪ در دوره بعدی افزایش یابد. سه روز.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع