در حالی که اکثر ارزهای رمزپایه در وضعیت قرمز قرار دارند، SHIB افزایش چشمگیری را تجربه کرده و رکورد جدیدی را در تاریخ ثبت کرده است.

چیزی که به عنوان یک ارز رمزپایه شوخی شروع شد، اکنون تبدیل به یک سرمایه گذاری جدی برای معامله گران خرده فروشی شده است. Shiba Inu (SHIB) در ماه گذشته دستاوردهای فوق‌العاده‌ای کسب کرده است – عملکرد بهتری نسبت به سایر ارزهای رمزپایه داشته و رکوردهای متوالی را با بالاترین رکورد با بیش از 0.000068 دلار در اوایل 27 اکتبر ثبت کرده است.

ATH دیگری برای SHIB

میم کریپتو که در سال گذشته وعده داده بود یک قاتل Dogecoin باشد، در ماه گذشته نزدیک به 900٪، در هفت روز گذشته 100٪ و در مقیاس 24 ساعته 40٪ افزایش یافته است. بسته به اینکه کدام یک از جمع‌آوری‌کننده داده غول‌پیکر (CoinMarketCap یا CoinGecko) به نظر می‌رسد، یازدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است یا نهمین.

اکثر ارزهای دیجیتال قرمز هستند، در حالی که SHIB در سمت سبز داستان باقی مانده است. بزرگترین دارایی دیجیتال از نظر ارزش بازار، بیت کوین، این هفته نتوانست بر خط 64000 دلار غلبه کند و به زیر 60000 دلار رسید. اکثر آلتکوین ها نیز متحمل ضرر شده اند، به طوری که اتریوم (ETH) به سختی بالای 4000 دلار نگه داشته است.

SHIB/USD  منبع: TradingView
شیب / USD . منبع: TradingView

آنچه که چشمگیرتر است عملکرد YTD SHIB است – بیش از 60,000,000% از ابتدای سال 2021، سرمایه گذاری فرضی در اول ژانویه 1000 دلار به ارزش چند میلیون دلار در حال حاضر، البته اگر معامله گر همچنان آن را حفظ کند.

نه تنها SHIB قیمت خود را افزایش داده است – Shiboshis، NFTهای Shiba Inu، تقاضای زیادی را نیز تجربه کرده اند . Shiboshis یک مجموعه NFT از 10000 موجود دیجیتالی است که در کمتر از یک ساعت فروخته شد، برخی از آنها با قیمت 0.1 تا 0.3 اتریوم به فروش می رسند.

از همه آنها بهتر عمل کنید

داده های شرکت تحلیلی IntoTheBlock نیز ماه و هفته شگفت انگیز SHIB را تایید کرد. حجم معاملات در هفت روز گذشته و به همین ترتیب معاملات افزایش یافت.

آدرس‌های جدید همچنان ظاهر می‌شوند و نزدیک به 50000 نفر در همان بازه زمانی به آن پیوستند. این شرکت نتیجه گرفت که تا حدودی انتظار می رود با توجه به بالاترین رکورد جدید ذکر شده در چند ساعت پیش، نزدیک به 100٪ از همه کیف پول ها اکنون در سود هستند.

$SHIB به طور مداوم از بازار بهتر عمل کرده است.

فقط در 7 روز:
– 4.59 دلار تراکنش > 100 هزار دلار
– اضافه شدن 47800 دارنده جدید
– ثبت +22 میلیارد در حجم مبادلات دائمی

بیش از 320000 معامله گر از Robinhood می خواهند که SHIB را اضافه کند

رونق چشمگیری برای SHIB پس از درخواستی در Change.org برای فهرست کردن سکه در Robinhood Markets Inc. امضاهای خرده فروشانی که مشتاق تجارت آن هستند.

به robinhood تا به حال یک چهارم تلخ این سال، به عنوان درآمد رمزنگاری آن فرو 78٪ در طول Q3 2021. افت به تقاضا کاهش برای Dogecoin (DOGE) نسبت داد.

مجموع درآمد خالص شرکت در سه ماهه سوم به 365 میلیون دلار رسید که کمتر از 423.9 میلیون دلار مورد انتظار بود. اعداد ناامید کننده می تواند رابینهود را وادار کند تا SHIB را به لیست اضافه کند، با توجه به حجم نجومی حجم معاملات در سایر صرافی ها.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع