اکانت تریدینگ ویو 60% تخفیف+ اتصال با آی پی ایران
  • اورجینال
  • ضمانت دار
  • پشتیبانی سریع
  • تحویل به موقع
مشاهد قیمت ها

این شبکه Shiba Inu Layer 2 Shibarium پس از پایان یافتن جشن های تعطیلات، یک بار دیگر بهبود می یابد. این بار، شبکه لایه 2 پس از چند ماه عملکرد بهتر، یک نقطه عطف بزرگ را جشن می گیرد.

شبکه Shibarium از 250 میلیون تراکنش عبور کرد

شبکه Shibarium در حال حاضر عبور کرد در مجموع 250 میلیون تراکنش از زمان راه اندازی آن در سال گذشته پردازش شده است. این آخرین نقطه عطف مصادف است با بهبود قابل توجهی در تراکنش های روزانه شبکه که در آغاز سال جدید کاهش یافته بود.

مانند NewsBTC روز پنجشنبه گزارش دادمیانگین تراکنش های روزانه در شبکه حدود 50 درصد از میانگین 7 میلیون به 4 میلیون کاهش یافته است. این کاهش حداقل به مدت دو روز در روزهای دوم و سوم ژانویه که به طور متوسط ​​4 میلیون تراکنش انجام شده است، ادامه خواهد داشت.

شیباریوم شیبا اینو

Source: ShibariumScan

با این حال، از آن زمان جهش دیگری در تعداد تراکنش های پردازش شده توسط شبکه وجود داشته است. در حال حاضر، تراکنش های روزانه جمعه در زمان نگارش این مقاله به 6.19 میلیون رسیده است. این به معنای جهش 50 درصدی نسبت به اعداد ثبت شده در چند روز گذشته است.

تعداد کل بلوک های تولید شده نیز در این زمان به سرعت افزایش یافته است. همانطور که داده ها نشان می دهد، در حال حاضر بیش از 2.84 میلیون بلوک بر روی آن تولید شده است شبکه شیباریوم. اگر تراکنش های روزانه در شبکه لایه 2 شیبا اینو همچنان افزایش یابد، تعداد کل بلوک های تولید شده می تواند قبل از پایان ماه از 2.5 میلیون عبور کند.

نمودار قیمت شیبا اینو از Tradingview.com (نقطه عطف Shibarium)

SHIB bulls losing control | Source: SHIBUSDT on Tradingview.com

Shiba Inu Burn Rate بازگشت

معاملات انجام شده در شبکه شیباریوم در این زمان تنها چیزی نیستند که بازگشته اند. این میزان سوختگی شیبا اینو همچنین پس از شروع آهسته سال، شاهد افزایش قابل توجهی است.

مطابق با داده ها از وب سایت ردیابی سوختگی Shibburn، بیش از 4.2 میلیون نفر وجود داشته است توکن های SHIB در روز آخر سوخت این رقم به معنای افزایش 244 درصدی نرخ سوختگی در این مدت است که روند ثبت شده در روز پنجشنبه را ادامه می دهد.

افزایش نرخ سوزاندن Shiba Inu نشان می دهد که علاقه تنها به شبکه لایه 2 محلی نیست. اما همچنین، اعضای جامعه در تلاش خود برای کاهش کل عرضه در گردش سکه میم به همکاری با یکدیگر ادامه می‌دهند.

در سال 2023، تعداد کل توکن های SHIB سوخت از طریق این طرح به بیش از 76 میلیارد رسیده است. با این حال، این رقم در مقایسه با عرضه بیش از 400 تریلیون توکن SHIB بسیار کوچک است و نیاز به افزایش سوخت را نشان می دهد.

تصویر برجسته از NewsBTC، نمودار از Tradingview.com

سلب مسئولیت: مقاله فقط برای اهداف آموزشی ارائه شده است. این بیانگر نظرات NewsBTC در مورد خرید، فروش یا نگهداری هر گونه سرمایه گذاری نیست و طبیعتاً سرمایه گذاری خطراتی را به همراه دارد. به شما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را انجام دهید. از اطلاعات ارائه شده در این وب سایت کاملاً با مسئولیت خود استفاده کنید.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
خرید اکانت تریدینگ ویو

لینک منبع خبر