• Soldex از بلاک چین Solana برای غلبه بر مشکلات رایج DEX استفاده می کند.
  • این پروژه بر روی سریع ترین بلاک چین با کمترین هزینه اجرا می شود.
  • این پروژه معاملات الگوریتمی مبتنی بر هوش مصنوعی را برای یک صرافی غیرمتمرکز ارائه می دهد.

در سال گذشته، دارایی های زیادی وارد بازار شده اند. به طور دقیق، در حال حاضر بیش از 12000 سکه در صرافی ها و سوآپ ها در گردش هستند. مشکلات فنی این موج از دارایی ها را آزار داده است زیرا اکثر آنها یا توکن های ERC20 یا توکن های پیچیده ERC20 هستند که بدون توجه به شبکه ERC20 متکی هستند.

بهره وری

Soldex یک صرافی جدید است که از Solana برای غلبه بر تمام مشکلاتی که وب‌سایت‌های DEX در حال حاضر با آن مواجه هستند، یعنی عملکرد ضعیفی که شبکه ERC20 در حال حاضر با آن مواجه است، استفاده می‌کند. Solana کارآمدتر است ، با ظرفیت انجام بیش از 50000 تراکنش در ثانیه – اغلب با کمتر از 0.00001 دلار در هر تراکنش – در شبکه Solana.

نقدینگی

مبادلات غیر متمرکز همیشه انتخاب دوم به آنهایی که متمرکز مانند Binance و FTX، یعنی برای نقدینگی از دارایی، که باعث لغزش بوده است، و معامله گران را دوست لغزش نیست، زیرا به سادگی می تواند خراب کردن کل تجارت. Soldex این مشکل را با تشویق نقدینگی که اکثر صرافی‌های متمرکز حتی ارائه نمی‌کنند، برطرف می‌کند.

تجارت الگوریتمی مبتنی بر هوش مصنوعی

تجارت الگوریتمی نیرویی است که باید با آن حساب کرد. این چیزی است که هر معامله گر پیش بینی می کند که بر بازار تأثیر بگذارد. تا کنون، ربات‌های تجاری را دیده‌ایم که با صرافی‌های متمرکز کار می‌کنند، خواه این ویژگی در خود صرافی باشد یا از طریق برنامه‌های شخص ثالث. Soldex اولین ربات های معاملاتی را برای یک صرافی غیرمتمرکز ارائه می دهد که راه را برای نسل جدیدی از معاملات الگوریتمی به دور از صرافی های متمرکز و در راحتی کیف پول خصوصی شما هموار می کند.

اخیراً در مورد برنامه‌های بسیاری شنیده‌ایم که از GPT3 AI پشتیبانی می‌کنند، که از نظر فنی پیچیده‌ترین هوش مصنوعی در بازار است که هرچه پیش می‌رود یاد می‌گیرد و بهبود می‌یابد. این ربات‌های جدید مجهز به هوش مصنوعی مطمئناً تجارت الگوریتمی را به چیزی بسیار بزرگ‌تر و پیچیده‌تر تبدیل خواهند کرد.

ویژگی های Soldex

  • بدون مجوز: با هر جفتی تجارت دائمی کنید. حاکمیت ما تضمین می‌کند که بهترین جفت‌های معاملاتی در دسترس هستند و فقط امن‌ترین اوراکل‌ها استفاده می‌شوند.
  • نقدینگی با انگیزه کارآمد: معاملات استخر نقدینگی مبتنی بر داشتن دارایی کافی در هر استخر برای تسهیل معاملات فوری است. Soldex این نیاز را با تشویق کاربران به سپرده گذاری دارایی ها و تامین نقدینگی برطرف می کند.
  • حاکمیت جامعه: دارندگان توکن می‌توانند با رأی‌گیری در مورد پیشنهادهای حاکمیتی یا ارائه پیشنهادهای جدید برای رأی‌گیری، اجماع ایجاد کنند.
  • لایه بنیادی اکوسیستم: جذب دارایی ها و ایجاد مشوق هایی که می تواند اکوسیستمی از محصولات مالی را تقویت کند.
  • تسویه زمان واقعی و مبادله سرعت نور: تجربه معاملاتی سریعتر و کارآمدتر.

Soldex در حال حاضر در حال انجام یک فروش خصوصی است و توکن های SOLX را به سرمایه گذاران خرده فروشی علاقه مند ارائه می دهد.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع