Spool DAO راه اندازی Fair Launch را برای Spool در 13 دسامبر در ساعت 17:00 UTC اعلام کرد.
Fair Launch روی استخر راه‌اندازی نقدینگی Balancer از طریق بستر مسی اجرا می‌شود.
این رویداد از دو توکن تشکیل شده است: SPOOL و DAI.
قرقره DAO، یک سازمان مستقل غیر متمرکز متشکل از بیش از 40 منجر 
سرمایه گذاری DEFI شرکت ها و بنیانگذاران پروژه، از جمله F2Pool، پیدایش بلوک مشارکت، JRR گروه، DFG، DigiStrats، سیستم مدیریت محتوا، Barnbridge و دانشکده گروه است 
اعلام کرد راه اندازی نمایشگاه برای 
قرقره در دسامبر 13 ساعت 17:00 UTC. 
پروتکل میان‌افزار امکان ایجاد 
پورتفولیوهای DeFi سفارشی، متنوع و مدیریت‌شده با ریسک 
را فراهم می‌کند که می‌توانند بر اساس ترجیحات کاربر تنظیم شوند.
قرقره نیاز به بهینه سازی عملکرد آسان و در دسترس را برآورده می کند. 
این یک راه حل جدید برای اکوسیستم اتریوم ارائه می دهد که در آن کاربران می توانند کشاورزی را در چندین استراتژی DeFi از طریق یک سپرده واحد ترکیب کنند. 
وجوه در این مزارع به صورت پویا مجدداً متعادل می شوند تا از نظر بازده و ریسک بهینه شوند.
مائو شیکسینگ «دیسکوس فیش» از F2Pool می‌گوید: «من مشتاقانه منتظرم که Spool به من کمک کند تا به طور خودکار و هوشمندانه وجوه را تخصیص دهم، و به جای کار سخت، از الگوریتم‌ها برای افزایش سود و کاهش خطرات استفاده کنم.
ورود از طریق استفاده از سیستم بافر و دسته‌بندی تراکنش ارزان‌تر است، در نتیجه به کاربران امکان می‌دهد از پورتفولیوهای متنوع DeFi با هزینه مشابه با یک تراکنش Uniswap لذت ببرند.
راه‌حل میان‌افزار Spool به ما امکان می‌دهد تا استراتژی‌های سفارشی ایجاد کنیم که می‌توانند از طریق SDK در برنامه‌های DeFi ادغام شوند. 
به‌عنوان صندوقی که فعالانه «کشاورزی» می‌کند و علاقه محکمی به DeFi دارد، این مجموعه ابزاری است که معتقدیم در بازار گم شده است و مشتاقانه منتظر استقرار Spool برای ارائه نتایج کاهش ریسک برتر برای استراتژی‌های صندوق خود هستیم.» لزلی تام از Genesis Block Ventures گفت.
در عین حال، ابزار میان‌افزار به‌گونه‌ای طراحی شده است که به‌عنوان یک بلوک لگو اولیه یا DeFi عمل کند، که می‌تواند با راه‌حل‌های دیگر ترکیب شود تا محصولاتی بهتر برای کاربر ایجاد کند و به عنوان پایه‌ای برای اکوسیستم DeFi در حال رشد عمل کند.
“در نهایت، Spool یک ایده نوآورانه است که توسط یک تیم پیچیده از سازندگان ارائه شده است. 
Bowen Zhao از گروه JRR گفت: این یک راه حل سازنده برای یک مشکل اساسی در DeFi است و یک مسیر محصول کاربر محور را ارائه می دهد که توسط یک مدل حکومتی عالی هدایت می شود.
رویداد Fair Launch برای Spool روی یک استخر راه‌انداز نقدینگی متعادل کننده ( 
LBP ) از طریق 
پلتفرم 
مس اجرا می‌شود. 
این شامل یک استخر دو نشانه با SPOOL و DAI خواهد بود. 
LBP با وزن استخر SPOOL:DAI برابر با 96:4 شروع می شود و به تدریج در یک گام به پایین خطی به وزن SPOOL:DAI 50:50 در طول دوره 3 روزه تغییر می کند و فشار نزولی بر قیمت ایجاد می کند. 
اسپول تا 5 درصد از کل عرضه توکن SPOOL را با قیمت شروع 2.44 DAI توزیع خواهد کرد. 
Spool یک روتر نقدینگی DeFi قابل ترکیب و بدون مجوز است که Capital Aggregators را با DeFi Yield Generators متصل می کند تا به صورت پویا، خودکار و کارآمد وجوه را تخصیص دهد و از بازدهی بهینه برای استراتژی های سفارشی که توسط مدل های ریسک مدیریت شده توسط DAO مدیریت می شود اطمینان حاصل کند.
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد
منبع