چرا تعویض توکن؟

کاربران Stratis که نتوانستند STRAT را با STRAX معاوضه کنند ، به سختی می توانند شکایت کنند: این پلتفرم اکتبر گذشته تغییر را اعلام کرد ، زیرا دارندگان توکن یک سال کامل به نصب کیف پول STRAX و مبادله دارایی های قدیمی خود اختصاص دادند.

تعداد زیاد توکن های مبادله شده بر سادگی این فرایند تأکید می کند ، که باعث می شود کاربران به طور مستقل از طریق مکانیزم زنجیره ای بی اعتماد STRAT را معامله کنند ، توکن های خود را به مبادله ای که از مبادله پشتیبانی می کند (Binance ، Bittrex ، Bithumb و غیره) یا مبادله دستی ، انتقال دهند. آنها را با استفاده از ابزاری که توسط پلتفرم ارائه شده است وارد STRAX کنید.

مبادله توکن ها بخشی از تغییرات ایجاد شده در پلتفرم بود ، با کاهش زمان بلوک ، افزایش پاداش های بلوک ، فعال شدن SegWit و معرفی هر دو عضویت پویا و سرد . مورد اخیر هر کاربری را قادر می سازد تا به عنوان یک Masternode فعال به سایدروس سیروس بپیوندد – به شرطی که شرایط وثیقه 100،000 STRAX را برآورده کند.110 USDT پاداش آتی را به صورت رایگان دریافت کنید!

مدیریت و نظارت بر masternode نیز به لطف داشبورد اپراتور تازه منتشر شده ساده شده است.

Stratis وارد فصل حمل و نقل می شود

Stratis که برای کمک به توسعه دهندگان مایکروسافت برای توسعه راه حل های بلاک چین به زبانی که آنها می فهمند و دوست دارند طراحی شده است ، در سال 2016 به عنوان یک شرکت Blockchain-as-a-service متمرکز بر شرکت راه اندازی شد. در سالهای پس از آن ، این پلتفرم منابع زیادی را برای افزایش ویژگی ها و ابزار خود ، در حالی که از شرکت های سراسر جهان سوار شده است ، صرف کرده است.

هرچند سال 2021 ، سالی فرسوده بود. نه تنها به لطف راه حل InterFlux قابلیت همکاری اتریوم قریب الوقوع است ، اما Stratis اخیراً یک کیت توسعه یونیتی را راه اندازی کرده است که ادغام NFT ها و هویت های غیر متمرکز را در اکوسیستم بازی امکان پذیر می کند. تعدادی از پروژه های بازی (Dawn of Ships ، Trivia Legend) در حال حاضر مشغول ساختن بلاک چین اثبات شده Stratis هستند ، هر دو به دلیل محیط کم هزینه و 3D SDK .

DeFi یکی دیگر از زمینه های اکتشاف Stratis است که با ظهور پروتکل های مبادله غیر متمرکز Opdex برجسته شده است. با تأمین مالی برنامه شتاب دهنده غیر متمرکز Stratis ، Opdex امکان مبادله توکن های غیرقابل اعتماد ، تامین نقدینگی ، استخراج و ذخیره سازی را به شیوه ای غیر محرمانه و با صرفه جویی در مصرف گاز فراهم می کند. پروتکل های DEX که به تازگی در آزمایشگاه سیروس منتشر شده اند ، هدف ایجاد تنوع بسیار مورد نیاز در بخش پررونق DeFi است که عمدتا بر اتریوم متمرکز شده است.

موسس Tyler Peña معتقد است که Opdex در #C رمزگذاری شده است به این معنی که اکوسیستم می تواند “نرخ پذیرش توسعه دهندگان را به شدت افزایش دهد و در عین حال ناامیدی از یادگیری زبان ها ، چارچوب ها و ابزارهای جدید را کاهش دهد.”

شکل دادن به سیاست بلاک چین

اگرچه DeFi ، NFT ها و بازی های مبتنی بر بلاک چین در حال حاضر بخشی از جهان Stratis هستند ، اما این پلتفرم در قلب خود همچنان بر روی شرکت تمرکز دارد. به این ترتیب ، متعهد به پیشگام شدن موارد استفاده ، استقرار مشاغل و سازمانها و همکاری با دولتها است.

ماه گذشته Stratis به گروه پارلمانی All Party بریتانیا در بلاک چین ( APPG Blockchain ) پیوست ، که هدف آن “ارائه شواهد ، راهنمایی ها و توصیه ها به سیاست گذاران در زمینه مسائل مربوط به بلاک چین” است.

Stratis-با دستیابی به صندلی پشت میز- که توسط دبیرخانه APPG Blockchain Birgitte Andersen به عنوان “یکی از پایدارترین و مبتکرانه ترین پلتفرم های بلاک چین در انگلستان” توصیف شده است-می تواند در تصمیم گیری های دولت انگلستان تحت تأثیر قرار گیرد و در مورد تصمیم گیری اطلاع رسانی کند. ابتکارات بلاک چین

البته غنایم قابل توجه است: انتظار می رود سرمایه گذاری تجاری در فناوری بلاک چین تا سال 2023 به 16 میلیارد دلار برسد که 40 درصد بیشتر از سال 2019 است. و با توجه به بازار گسترده رمزنگاری که در حال حاضر از سلامت نامناسبی برخوردار است ، به نظر می رسد که Stratis موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاری در این زمینه دارد. (این مطلب صرفا از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت ان با تریگرویو نمی باشد.)

منبع