وارد 
وب سایت 
TipsyCoin شوید و متوجه گرافیک جذاب و برندسازی خلاقانه خواهید شد. 
این از اصالت صحبت می کند و این با توکنومیک پروژه، دیدگاه آن در حمایت از اهداف خیریه و تعهد نام تجاری به امنیت طنین انداز می شود. 
وقتی از تیم پروژه در مورد راه اندازی آینده آنها پرسیدم، آنها اشاره کردند که صدها نهنگ مشتاقانه منتظر خرید $tipsy هستند. 
تیم TipsyCoin برای جلوگیری از تسلط نهنگ ها بر عرضه، محدودیت خرید/فروش 0.5 درصد از کل عرضه در هر تراکنش را کدگذاری کرده است.
این واقعیت که هنوز تاریخ انتشار مشخص نشده است از اعتبار TipsyCoin صحبت می کند زیرا تیم Tipsy می خواهد تمام پارامترها را پوشش دهد و برای راه اندازی عجله نکند. 
در عصر کریپتو امروزی که می‌توان سکه‌ها را در چند دقیقه ضرب کرد و سپس فوراً در یک قرارداد قرار داد (به سادگی کپی و چسباندن از پروژه‌های دیگر)، خرید یک فالوور در رسانه‌های اجتماعی و توسعه یک وب‌سایت با طراحی کلی طول نمی‌کشد. 
البته، TipsyCoin کاملا برعکس عمل کرده است – توسعه دهندگان ماهر آنها در کدنویسی قراردادهای هوشمند که نوآورانه هستند، دقیق هستند، آزمایش بتا کافی را انجام می دهند، منتظر هستند تا حسابرسی قبل از راه اندازی کامل شود و مقدار قابل توجهی از BNB را در استخر نقدینگی خود قفل می کنند. 
زمان قفل نیز چشمگیر است – 5 سال – بیشتر از بسیاری از پروژه های دیگر. 
در راستای وعده آنها مبنی بر تعهد بلندمدت، 
تیم Tipsy دارایی خود را بیش از 12 ماه واگذار کرده است. 
TipsyCoin شروع به ایجاد و تعامل با جوامع کرده است و این پروژه حتی قبل از راه‌اندازی خود به اهداف غیرانتفاعی نیز متعهد شده است.
داشتن $tipsy، دنیایی از امتیازات را باز می کند. 
علاوه بر اینکه بخشی از یک انجمن سرگرم کننده است، با نگه داشتن $tipsy به طور خودکار جوایزی کسب می کنید. 
هیچ نیازی به واریز $tipsy در هیچ کجا وجود ندارد – هیچ مکانیزمی برای کشاورزی یا شرط بندی وجود ندارد زیرا هیچ $tipsy جدیدی ایجاد نشده است. 
$tipsy عرضه محدود و حداکثری دارد و پاداش‌های غیرفعال برای دارندگان آن از درآمدهای مالیاتی تراکنش‌های فروش (به‌جای ضرب سکه‌های جدید) ایجاد می‌شود. 
به عنوان اولین سکه ای که فقط مالیات فروش دارد (فروشندگان در هنگام فروش $tipsy 10٪ مالیات می پردازند) و مالیات خرید ندارند، $tipsy برای تشویق به خرید و عضویت در یک جامعه فشرده ساخته شده است. 
نداشتن مکانیزم کشاورزی یا سهامداری نیز گام دیگری برای اطمینان به دارندگان $ Tipsy است که وجوه آنها تا زمانی که کیف پول آنها ایمن است برای همیشه امن است. 
در گذشته، زنجیره هوشمند بایننس ( 
BSC) مستعد سوء استفاده های اقتصادی بوده است و TipsyCoin تمام تلاش خود را برای محافظت از دارندگان آن انجام می دهد.
بخشی از درآمد حاصل از مالیات فروش به عنوان پاداش برای دارندگان $ Tipsy استفاده می شود، در حالی که بخشی دیگر برای بازخرید $ Tipsy در طول روندهای نزولی بازار استفاده می شود. 
این پروژه صندوق بازخریدی به نام tipsyVault ایجاد کرده است که اساساً BNB را در طی معاملات فروش (که از درآمدهای مالیاتی ایجاد می شود) جمع می کند. 
در طول روندهای نزولی بازار یا تخلیه نهنگ ها، بایبک فعال می شود و بنابراین BNB به $tipsy تبدیل می شود و این $tipsy سپس سوزانده می شود و بنابراین عرضه کاهش می یابد. 
این بدان معناست که مقدار BNB در استخر نقدینگی افزایش می‌یابد و مقدار Tipsy دلار در استخر کاهش می‌یابد و در نتیجه قیمت افزایش می‌یابد. 
سوختگی بلافاصله پس از آن اتفاق می‌افتد – این باعث کاهش عرضه و در نتیجه افزایش بیشتر ارزش Tipsy می‌شود. 
همانطور که در علم اقتصاد دیده‌ایم، دارایی‌هایی که عرضه رو به کاهشی دارند تنها می‌توانند در طول زمان ارزششان افزایش یابد.
در بیانیه‌ای مطبوعاتی، Pingu، رئیس پنگوئن TipsyCoin گفت: «جالب‌ترین پروژه‌های رمزنگاری با نوشیدنی‌ها متولد شدند. 
$tipsy جامعه ای از عشق، اعتماد و مهربانی را بین انسان ها پرورش می دهد. 
TipsyCoin همچنین جاه‌طلبی‌های هیجان‌انگیزی برای آینده دارد – مشارکت متاورس با کلوپ‌ها برای مهمان‌نوازی VIP و
همکاری با کنسرت برای صندلی های ردیف جلو. 
این یک ابزار اضافی برای $tipsy، علاوه بر مجموعه NFT آن که در خط لوله است، ایجاد می کند.
TipsyCoin داغ‌ترین راه‌اندازی در سال 2022 است. با راه‌اندازی بین ژانویه تا مارس سال آینده، خود را به عنوان یک ارز دیجیتال فقط برای جامعه با حداکثر عرضه 100 میلیارد دلاری و همراه با مکانیسم‌های رایت آن معرفی می‌کند، فقط می‌توان انتظار دلار داشت. نگران کننده برای افزایش قیمت 
در PancakeSwap در BSC در دسترس خواهد بود.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد

منبع