جام جهانی کریکت T20I شروعی درخشان داشته است. با بزرگ‌ترین نام‌های بازی که مشتاق مبارزه با دندان و ناخن در تلاش برای برنده شدن هستند، سری مسابقات آینده این نوید را می‌دهد که ویترینی از بهترین استعدادهای دنیای کریکت باشد.

همه ما به دنبال کریکت‌بازان مورد علاقه‌مان هستیم، و سعی می‌کنیم دیگران را متقاعد کنیم که چرا کهلی سریع‌ترین امتیازهای پنجاه را به ثمر می‌رساند یا چرا رشید خان محکم‌ترین اورها را می‌زند. به هر حال، هرکسی که انتخاب درستی می‌کند، در نهایت حقوق خود را به دست می‌آورد.

اما اگر بتوانید بیشتر از لاف زدن درآمد کسب کنید چه؟ اگر بتوانید از دانش ما برای پیش‌بینی صحیح و کسب پاداش‌های پولی استفاده کنید، چه؟

جواب اینجاست. TradeStars را معرفی می کنیم، یک پلتفرم ورزشی فانتزی انقلابی که در آن از هوش کریکت خود استفاده می کنید و برای کسب این جام جهانی کریکت T20I بازی می کنید.

بازی برای کسب درآمد

صنعت بازی های آنلاین در دو دهه گذشته به طور پیوسته در حال پیشرفت بوده است، اما در دو سال گذشته شاهد رشد خارق العاده ای بوده ایم.

برای قرار دادن همه چیز در چارچوب، جامعه بازی های آنلاین متشکل از 930 میلیون عضو در سراسر جهان در سال 2020 بود که به درآمد کلی 21 میلیارد دلار کمک کردند . این افزایش تقریباً 22 درصدی نسبت به سال 2019 بود. این روند قرار است در آینده نیز ادامه یابد و انتظار می‌رود تعداد گیمرهای آنلاین تا سال 2025 از 1.3 میلیارد نفر فراتر رود!

نفوذ روزافزون اینترنت، مقرون به صرفه بودن گوشی‌های هوشمند با ویژگی‌های غنی، و یک بیماری همه‌گیر جهانی که خارج از خانه‌های ما بیداد می‌کند، همگی به این افزایش کمک کرده‌اند. با این حال، بزرگترین کاتالیزور پشت این رشد احتمالاً مدل بازی برای کسب درآمد (P2E) است .

همانطور که از نام آن پیداست، بازی‌های P2E به کاربران این امکان را می‌دهند که برای تمام زمان و تلاشی که برای بازی کردن انجام می‌دهند، جوایز پولی واقعی کسب کنند. این در تضاد کامل با بازی‌های سنتی است که در آن کاربران فقط از شکست دادن حریفان خود یا پیشرفت در سطوح بسیار سخت‌تر رضایت کسب می‌کنند.

در بیشتر موارد، بازی‌های P2E مترادف با فناوری بلاک چین هستند . این بازی ها کنترل و مالکیت کامل دارایی های درون بازی خود را به بازیکنان ارائه می دهند که در دنیای دیجیتال حتی خارج از قلمرو بازی خاص وجود دارد.

گیمرها همچنین می توانند برای تلاش های خود ارزهای رمزنگاری شده به دست آورند که می توانند به ارزهای فیات در مبادلات ثانویه نقد شوند.

TradeStars P2E را به دنیای کریکت می آورد

TradeStars با توسعه یک پلتفرم معاملاتی غیرمتمرکز، مدل P2E را به دنیای کریکت آورده است که در آن کاربران می توانند سهام فانتزی را که ارزش آن تحت تأثیر رویدادهای ورزشی واقعی است، معامله کنند.

این بستری را برای دوستداران کریکت فراهم کرده است تا از دانش ورزشی خود درآمد کسب کنند و در این فرآیند جوایزی کسب کنند.

این سهام فانتزی تمام کریکت‌بازان مورد علاقه شما را نشان می‌دهد و ارزش پایه آنها با عملکرد تاریخی آنها تعیین می‌شود. به عنوان مثال، قیمت پایه سهام فانتزی روهیت شارما از قیمت شیمرون هتمایر بالاتر خواهد بود.

هنگامی که سهام در بازار برای معامله در دسترس هستند، ارزش آنها صرفاً توسط پویایی عرضه تقاضا در بازار کنترل می شود.  

بازیکنانی که عملکرد بهتری دارند، تقاضای بالاتری برای سهام خود و افزایش متناظر در قیمت سهام خود خواهند دید. بنابراین، هر بار که Bumrah یک batsman را انتخاب کرد، منتظر هجوم خریداران برای سهام Bumrah باشید.

برخی از سهام در ابتدا “قفل” هستند، و تنها زمانی برای معامله باز می شوند که 10000 واحد سهام توسط کاربران به طور تجمعی خریداری شده باشد. چنین سهامی با کمترین قیمت ممکن در مرحله قفل موجود است.

اگر بتوانید به درستی پیش‌بینی کنید که چه کسی در طول مسابقات عملکرد درخشانی خواهد داشت و سهام آن‌ها را در مراحل اولیه خریداری می‌کند، با رشد ثابتی در ارزش پورتفولیوی خود پاداش خواهید گرفت.

جدای از این، TradeStars همچنین مسابقات روزانه ای را راه اندازی کرده است که به موجب آن می توانید در صورت داشتن سهام فانتزی بالاترین امتیازنده، بالاترین ویکت گیر یا پرکارترین شش ضربه زن روز، جوایزی برنده شوید.

TradeStars، سبد سهام فانتزی برای شما بسازید

TradeStars بر اساس همان خطوط NASDAQ مدل شده است. درست مانند سرمایه گذاران که پول خود را روی سهام شرکت های مورد اعتماد در NASDAQ می گذارند، کاربران می توانند در سهام فانتزی کریکترزهای مورد علاقه خود در TradeStars سرمایه گذاری کنند.

TradeStars بر روی اتریوم ساخته شده است و توسط Polygon طراحی شده است تا مقیاس پذیری گسترده ای را ارائه دهد و یک رابط بازی در کلاس جهانی را به کاربران ارائه دهد.

سهام فانتزی به صورت F-NFT (توکن های غیرقابل تعویض کسری) در بلاک چین منتشر می شود. کاربران مالکیت کامل و قابل اثبات سهامی را که خریداری می کنند، دارند، زیرا همه تراکنش ها به طور دائم در بلاک چین اتریوم ثبت می شوند .

سایر بازی‌های ورزشی فانتزی از کاربران می‌خواهند که تیم‌هایی متشکل از تنها ۱۱ بازیکن در یک زمان معین ایجاد کنند. علاوه بر این، کاربران باید قبل از هر مسابقه تیم خود را مجدداً ترکیب کنند تا شانس خود را برای کسب امتیاز به حداکثر برسانند.

از طرف دیگر TradeStars بر ایجاد یک سبد بلند مدت از سهام فانتزی تمرکز دارد. در مورد خرید سهام مطلقاً هیچ محدودیتی وجود ندارد – شما می توانید هر تعداد سهام از هر تعداد بازیکن که می خواهید بخرید یا بفروشید.

تجارت در بازار غیرمتمرکز TradeStars که هر روز از سال 24×7 باز است، به صورت همتا به همتا انجام می شود .

اگر فکر می کنید که یک بازیکن تازه وارد این پتانسیل را دارد که تمام همتایان و مخالفان خود را از صحنه خارج کند، می توانید سهام فانتزی او را بخرید و در طول دوران حرفه ای خود روی بازیکن سرمایه گذاری کنید.

چگونه بازی کنیم

برای خرید سهام فانتزی، به TSX نیاز دارید که ارز درون بازی TradeStars است. TSX در صرافی های غیرمتمرکز (Uniswap، PancakeSwap) و متمرکز (MEXC) در دسترس است.

یک حساب کاربری در TradeStars ایجاد کنید، TSX را به کیف پول درون بازی خود منتقل کنید و آماده شروع کار هستید. واریز و برداشت به حساب های TradeStars را می توان از طریق هر یک از کیف پول های تلفن همراه متعددی که توسط WalletConnect پشتیبانی می شود، انجام داد.

TradeStars وعده افزایش ضریب هیجان را در این جام جهانی T20I داده است. در حالی که بازیکنان مورد علاقه شما در زمین مسابقه با آن مبارزه می کنند، از دانش ورزشی خود برای بازی کردن و کسب جوایز روزانه در TradeStars استفاده کنید.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع