• Upbit اعلام کرد که سرمایه‌گذاران را برای سپرده‌های اشتباه Polygon جبران می‌کند.
  • صرافی اعلام کرد که سپرده های نادرست Polygon را فقط تا 17 اکتبر جبران خواهد کرد.

صرافی ارزهای رمزنگاری شده مستقر در کره جنوبی، Upbit در 26 اکتبر اعلام کرد که به سرمایه گذاران برای سپرده گذاری اشتباه Polygon جبران می کند. Upbit ایمیلی ارسال کرد که در آن به کاربران خود در مورد غرامت پیشگیرانه برای پولیگون ارزهای دیجیتال که به اشتباه تا 17 اکتبر واریز شده بود، اطلاع داد.

این پس از آن است که Upbit در 15 اکتبر Polygon را همراه با Soligon و Nucypher فهرست کرد. پس از آن، سرمایه گذاران از صرافی به دلیل ارسال یک اعلان پاپ آپ پنج ساعت بعد مبنی بر اینکه این صرافی فقط از سپرده های Polygon از طریق بلاک چین اتریوم پشتیبانی می کند، انتقاد کردند . این منجر به از دست دادن وجوه برخی از سرمایه گذاران شد زیرا آنها پولیگون های خود را از طریق زنجیره هوشمند Binance و Polygon Mainnet سپرده گذاری کردند.

در ایمیل، Upbit گفت،

در نتیجه مشاوره با تیم پروژه، تیم پروژه در نظر دارد از زمان پشتیبانی سپرده تا ساعت 24:00 روز 17 اکتبر، مبلغ تخفیف سپرده اشتباه را فقط برای مقدار سپرده اشتباهی که در زنجیره اصلی Polygon رخ داده است، وام دهد. 2021.

به طور خلاصه، صرافی رمزارز Upbit اظهار داشت که مبلغ دریافتی از تیم چند ضلعی را به صورت پیشگیرانه به اعضای آسیب دیده پرداخت خواهد کرد.

علاوه بر این، صرافی فاش کرد که آنها در حال مذاکره برای یک برنامه پرداخت دقیق برای وام دادن مقدار پولی هستند که باید برای سپرده‌های نادرست اصلاح شود. بنابراین، “این ممکن است کمی طول بکشد، اما ما به محض تایید برنامه پرداخت با شما تماس خواهیم گرفت.”

این بدان معنی است که سپرده های نادرست ناشی از برداشت از زنجیره اصلی Polygon پس از 17 اکتبر، تنها پس از تکمیل توسعه سیستم بازیابی به صورت جداگانه اطلاع داده می شود. ناگفته نماند که تامین جبران شده توسط بنیاد تامین شده است. با این حال، جزئیاتی در مورد اینکه آیا مشتریان به طور کامل غرامت دریافت می کنند یا خیر وجود ندارد.

در گسترش بیشتر، Upbit توضیح می دهد که روش های بازیابی را به روش های مختلف برای بررسی قابلیت بازیابی و فناوری در هر شبکه پشتیبانی نشده تجزیه و تحلیل می کند. با این حال، صرافی تایید کرد که توسعه سیستم بازیابی ماه ها طول می کشد. این به این دلیل است که شرکت به منابع انسانی اضافی و منابع مالی جداگانه نیاز دارد.

از سوی دیگر، سرمایه گذاران آن را خوب نپذیرفتند زیرا برخی از سرمایه گذاران چند ضلعی که به اشتباه سپرده گذاری شده بودند، شکایت کردند زیرا پیشنهادات جبران خسارت آنها رد شد.

با این حال، برای پرداختن به منتقدان، صرافی خاطرنشان کرد که سرمایه گذاران باید قبل از واریز چند ضلعی در صرافی، ابتدا تعداد کمی سکه را آزمایش می کردند. در نتیجه، این شرکت گفت که این می‌تواند نمونه‌ای برای فهرست‌های آینده باشد که در آن بسیاری از مشتریانی که در انتخاب شبکه‌ها نابینا هستند، علی‌رغم اشتباهاتشان، هنوز جبران خسارت می‌شوند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع