Valor Uniswap ETP، با UNI به عنوان دارایی اساسی، در بورس اوراق بهادار Boerse Frankfurt Zertifikate AG راه اندازی می شود.

Valour، یک ناشر محصولات قابل معامله در بورس (ETP) مستقر در زوریخ، راه اندازی یک محصول سرمایه گذاری با پشتوانه کامل را برای افزایش قرار گرفتن در معرض توکن اصلی صرافی غیرمتمرکز Uniswap، UNI، اعلام کرد.

توکن UNI به عنوان دارایی زیربنایی در پیشنهاد Valor Uniswap ETP که به عنوان یک محصول سرمایه گذاری غیرفعال با پشتیبانی کامل در دسترس است، عمل می کند. Uniswap ETP در یک بورس اوراق بهادار اروپایی به نام Boerse Frankfurt Zertifikate AG، مالک مشترک بورس فرانکفورت راه اندازی شد.

دیانا بیگز، مدیر عامل Valor، عدم دسترسی به محصولات سرمایه گذاری مبتنی بر بلاک چین در بازارهای سنتی و بورس اوراق بهادار را برجسته کرد. او در مورد موقعیت Valor Uniswap ETP در در دسترس قرار دادن سرمایه گذاری های DeFi از طریق کانال های سرمایه گذاری اصلی، گفت:”Uniswap ETP فرصتی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند تا در حوزه های نوآوری، به ویژه امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) قرار بگیرند.

از 25 اکتبر، دارایی‌های تحت مدیریت Valour (AUM) در سال 2021 بیش از 3033 درصد رشد کرد و از 290 میلیون دلار از معاملات در بورس‌های سهام سنتی فراتر رفت. حجم کل معاملات پروتکل Uniswap از نوامبر 2018 به 500 میلیارد دلار رسید.

مطالب مرتبط: آربیتروم برتری خود را نسبت به Optimism افزایش می دهد زیرا Uniswap در L2 رکوردی را ثبت می کند

گزارش کوین تلگراف از 19 اکتبر نشان می دهد که حجم دو لایه Uniswap به کارمزدهای بالای تراکنش در بلاک چین اتریوم ( ETH ) رسیده است.

هیدن آدامز، بنیانگذار Uniswap، تخمین زد که Uniswap v3 حجم روزانه به ارزش 115 میلیون دلار را در شبکه های قرارداد هوشمند Arbitrum و Optimism پردازش می کند.

Uniswap نسخه 3 در لایه 2 (arb + OE) با حجم بالای 115 میلیون دلاری در تمام زمان ها!!

به گفته یک ارائه‌دهنده داده‌های بازار کریپتو، Nomics، Uniswap v3 80 میلیون دلار در Arbitrum و تقریباً 14 میلیون دلار در Optimism در این بازه زمانی به دست آورد.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع