امروزه بلاک چین‌های مختلف برای کشش در صنعت NFT با یکدیگر رقابت می‌کنند، اما در ارائه زیرساخت‌های لازم برای مقیاس‌بندی واقعی که توسط صاحبان پروژه و جامعه به طور یکسان تصور می‌شود، شکست می‌خورند. 
یک مثال قابل توجه اتریوم است: این انجمن دارای یک جامعه پر جنب و جوش و گسترده است، اما اغلب کاربران را با هزینه های بالا و تراکم تراکنش ها مواجه می کند. 
از سوی دیگر، بلاک چین Velas نشان داده است که می تواند کارآمد باشد و دارای یک اکوسیستم در حال رشد است که پروژه های مختلف موفق امروزی را در بر می گیرد.
شراکت اخیراً اعلام شده بین 
Velas و 
GPNFTS یک نمایش کاری از قدرت همکاری بین یک پروژه NFT است که از بازاری خاص و اختصاصی بهره برده است و یک بلاک چین که می تواند مقیاس پذیری مورد نیاز برای موفقیت کامل را فراهم کند. 
علی رفیع بنیانگذار GPNFTS که سال ها در فرمول 1 کار کرده است، گفت:
ماموریت ما این است که به طرفداران ورزش موتوری یک بازار اختصاصی و راهی جدید برای تعامل با رانندگان و سوارکاران مورد علاقه خود ارائه دهیم و هیجان پیروزی های مسابقه را به اشتراک بگذاریم. 
این یک همکاری پیشگامانه است، زیرا با معرفی طرفداران ورزش موتوری به روشی جدید انقلابی برای جمع آوری هنرهای دیجیتال باورنکردنی، بازار کاملا جدیدی را باز می کند.

برای شروع، TPS پیشرو در صنعت Velas به GPNFTS بستری برای ایجاد می‌دهد. 
با وجود هزاران یادگاری کلکسیونی انفرادی و پیش‌بینی بازار ثانویه بسیار فعال، توانایی مدیریت راحت حجم تراکنش‌ها برای عملکرد روان بسیار مهم است.
علاوه بر این، Velas به‌عنوان یک بلاک چین DPoS (Delegated Proof of Stake)، این عملکرد را با هزینه کسری اکوسیستم‌های رقیب ارائه می‌کند، مانعی حیاتی برای ورود کاربران جدید از بین می‌برد و بازار ثانویه را تشویق می‌کند. 
Shirly Valge، مدیر عامل Velas، گفت:
استقرار GPNFTS در بلاک چین Velas برای ما بسیار هیجان انگیز است. 
در حال حاضر، نه تنها طرفداران ورزش های موتوری یک بلاک چین متشکل از کربن برای جمع آوری و تجارت یادگاری های خود دارند، Velas همچنین پروژه دیگری برای اضافه کردن به کمربند متنوع خود دارد.

این، در کنار عنصر اکو آگاهانه یک بلاک چین PoS در مقابل یک بلاک چین PoW (اثبات کار) به این معنی است که انتخاب برای GPNFTS آسان بود. 
قابلیت‌های زنجیره‌ای متقابل اکوسیستم Velas به کاربران GPNFTS این امکان را می‌دهد تا دارایی‌های خارج از زنجیره را به زنجیره و روی پلتفرم GPNFTS برای ذخیره‌سازی و تجارت بیاورند و واقعاً درها را به روی تجارت گسترده اکوسیستم باز کند.

چرا Velas متفاوت است
به عنوان یک چنگال از بلاکچین سولانا، 
ها Velas آدرس فشار دادن مشکلات در صنعت بلاکچین وسیع تر است. 
این یکی از بالاترین توان عملیاتی – حداکثر تا 75 هزار TPS – را در بین تمام بلاک چین های عمومی امروزی دارد و با صرفه اقتصادی عالی به آن دست می یابد. 
این جنبه‌ها اولین گام مهم برای تبدیل شدن به یک بلاک چین است که می‌تواند به طور قابل توجهی برای اکوسیستم NFT مفید باشد. 
علاوه بر این، قابلیت های زنجیره ای را نیز ارائه می دهد.
علاوه بر این، اکوسیستم Velas محل تلاش‌های مختلف توسعه است. 
ابتدا، چندین پروژه روی این بلاک چین کارآمد راه اندازی شده یا در حال راه اندازی هستند. 
این پروژه‌ها عبارتند از VelasPad – سکوی راه‌اندازی بومی برای تمام Velas، 133 برابر بازگشت سرمایه پس از IDO – و BitOrbit – رسانه‌های اجتماعی در بلاک چین، 155 برابر بازگشت سرمایه پس از 
فروش در عرض چند دقیقه – و WagyuSwap – کارآمدترین راه‌حل مبادله و معامله در بازار امروز، بیش از این. 100 برابر ROI در چند روز اول پس از IDO آن.  
دوم، برنامه کمک مالی 100 میلیون دلاری برای آوردن توسعه دهندگان و ایده های نوآورانه بیشتر به Velas است. 
نشان دهنده تعهد مالی قابل توجهی است. 
تمرکز اصلی برنامه کمک هزینه توسعه وب 3.0 است که به لطف حمایت Velas از Solidity، ارائه مقیاس بهتر و ارائه راه حل قابل ترکیب امکان پذیر است.
GPNFTS – صاحب بخش عمل خود باشید
مشارکت بین 
GPNFTS و Velas نحوه اجرای پروژه های NFT را برای همیشه تغییر خواهد داد. 
علاوه بر این، GPNFTS برخی از ویژگی‌های هیجان‌انگیز، از جمله بسته‌های کلکسیونی دیجیتال، Metaverse Race tr – در سراسر F1، IndyCar، MotoGP و Le Mans را به همراه دارد و یک بازار داخلی که اولین بازار در نوع خود است که در آن کاربران می‌توانند خرید، فروش، و NFT های خود را از کل طیف اتومبیلرانی مبادله می کنند و بازاری واقعی را بدون توجه به بلاک چینی که در آن ساخته شده است، ممکن می سازد.
بازار فعلی ورزش‌های موتوری کاملاً نجومی است، و برای تصاحب این سهم بازار، GPNFTS راه‌حلی را برای هر طرفدار ایجاد کرد تا بتواند یک قطعه از ورزش‌های مورد علاقه خود را به صورت دیجیتالی داشته باشد. 
دسترسی به چنین ویژگی هایی تعامل بین ورزش، طرفداران و رانندگان را به گونه ای افزایش می دهد که قبلاً با توکن های غیر قابل تعویض امکان پذیر نبود.
Velas: آینده ای جدید برای پروژه های NFT؟
همانطور که در این مشارکت موفق نشان داده شده است، زمان مناسبی برای ورود پروژه های NFT به عصر جدیدی از بلاک چین است. 
وقتی مجموعه‌ها شروع به کاوش راه‌حل‌های کارآمد و قوی مانند Velas می‌کنند، صنعت این شانس را دارد که با جهش به رشد خود ادامه دهد. 
و با موفقیت های اخیر پروژه ها در Velas، به نظر می رسد واضح است که GPNFTS با در دست داشتن Velas به عنوان بلاک چین برای پروژه های NFT، موفقیت آمیز خواهد بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 
GPNFTS و اینکه چگونه 
Velas NFT ها را 
در 
بلاک چین متحول می کند، به پیوندهای زیر بروید 
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
منبع