این سازمان یک کارگزاری خرده‌فروشی ارزهای دیجیتال و یک بازارساز نوظهور ارزهای دیجیتال را گرد هم می‌آورد.

Voyager Digital سرمایه گذاری استراتژیک 75 میلیون دلاری از Alameda Research را اعلام کرد

مستقر در ایالات متحده شرکت cryptocurrency به کارگزاری ویجر دیجیتال اعلام کرد یک سرمایه گذاری 75 میلیون $ از cryptocurrency به شرکت تجاری کمی و نقدینگی ارائه دهنده گردشگاه عمومی پژوهش در پنجشنبه. Voyager Digital که در سال 2018 تأسیس شد، بیش از 60 ارز دیجیتال را برای تجارت در برنامه تلفن همراه خود ارائه می دهد که شامل خدماتی مانند کشاورزی محصول نیز می شود.

طبق وب سایت این شرکت، Alameda Research در سال 2017 تاسیس شد و اکنون یک میلیارد دلار دارایی دیجیتال را مدیریت می کند. علاوه بر این، این شرکت ادعا می کند که هر روز بین 1 تا 10 میلیارد دلار ارزهای دیجیتال اصلی، آلت کوین ها و مشتقات رمزنگاری شده معامله می کند. این شرکت در سال اخیر علاقه فعالی به امور مالی غیرمتمرکز یا DeFi داشته است .

استیو ارلیش، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران وویجر دیجیتال، بیانیه زیر را در رابطه با مشارکت جدید صادر کرد :”در حالی که فرصت فوری در جبهه جریان سفارش و مدیریت دارایی است، ما به شدت در مورد فرصت های هم افزایی بالقوه آینده در صنعت کریپتو در حال تحول مستمر هیجان زده هستیم. این فرصت ها شامل NFT ها و مشتقات رمزنگاری از طریق Alameda و همچنین ایجاد رهبری فکری است. ما با قانونگذاران برای شکل دادن به مقررات کار می کنیم.”

روز چهارشنبه، تیم بسکتبال دالاس ماوریکس یک قرارداد پنج ساله با Voyager Digital اعلام کرد. هدف این دو افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال در سراسر جهان از طریق ترویج محتوای آموزشی و تعامل طرفداران است. همچنین شامل حقوق نامگذاری Mavs Gaming Hub، محل رسمی تیم بسکتبال همنام است.در خبرنامه CRYPTO BIZ ما مشترک شویدهر پنجشنبه تحویل داده می شودآدرس ایمیلاشتراک دربا عضویت، با ما موافقت می کنید

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع