افزایش فعالیت کاربران و فهرست‌بندی توکن‌های جدید به WRX، PRE و KMD اجازه داد تا رکود یک هفته‌ای بازار کریپتو را از بین ببرند و سودهای دو رقمی را ثبت کنند.

ماهیت پر نوسان بازار ارزهای دیجیتال پس از اینکه خوش بینی چند روز گذشته به ترس تبدیل شد و قیمت بیت کوین به زیر 57000 دلار کاهش یافت، در 2 دسامبر با قدرت کامل بازگشت.
علیرغم فشاری که بر بسیاری از ارزهای دیجیتال برتر وارد شده است، چندین آلتکوین موفق شده اند روند را کاهش دهند و در 2 دسامبر سودهای دو رقمی را ثبت کنند.
7 سکه برتر با بیشترین تغییر قیمت 24 ساعته. 
منبع: 
Cointelegraph Markets Pro
داده‌های 
Cointelegraph Markets Pro و 
TradingView نشان می‌دهد که بیشترین سود در 24 ساعت گذشته WazirX (WRX)، Presearch (PRE) و Komodo (KMD) بوده است.
WazirX از فهرست کردن توکن های جدید سود می برد
WazirX یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در هند است که ادعا می‌کند سریع‌ترین و قابل اعتمادترین صرافی در این کشور است.
داده‌های 
Cointelegraph Markets Pro و 
TradingView نشان می‌دهد که پس از رسیدن به پایین‌ترین قیمت 1.07 دلار در 28 نوامبر، قیمت WRX با 74 درصد افزایش به بالاترین قیمت روزانه 1.87 دلار در 2 دسامبر رسید زیرا حجم معاملات 24 ساعته آن با 630 درصد افزایش به 432 دلار رسید. میلیون.
نمودار 4 ساعته WRX/USDT. 
منبع: TradingView

قیمت صعودی WRX در حالی است که صرافی توکن‌های جدیدی را فهرست می‌کند، از جمله توکن‌های متاورس محبوب مانند Gala (GALA) و Cocos-BCX (COCOS).
پیش‌جستجو از 3 میلیون کاربر فراتر رفت
Presearch یک پروتکل جستجوی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین است که به کاربران اجازه می دهد تا کنترل داده های خود را حفظ کنند، به صورت خصوصی جستجو کنند و برای فعالیت جستجوی خود پاداش دریافت کنند.
داده های VORTECS™ از 
Cointelegraph Markets Pro شروع به شناسایی چشم انداز صعودی برای PRE در 26 نوامبر، قبل از افزایش اخیر قیمت کردند.
امتیاز VORTECS™، انحصاری Cointelegraph، یک مقایسه الگوریتمی از شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده از جمله احساسات بازار، حجم معاملات، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر به دست آمده است.
امتیاز VORTECS™ (سبز) در مقابل قیمت PRE. 
منبع: 
Cointelegraph Markets Pro
همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، امتیاز VORTECS™ برای PRE در 26 نوامبر، حدود 57 ساعت قبل از افزایش قیمت 53.78 در طی سه روز آینده، شروع به افزایش کرد.
افزایش قیمت برای PRE در حالی است که فعالیت در موتور جستجو در حال افزایش است و این پروتکل اکنون میزبان بیش از سه میلیون کاربر ثبت شده است که به طور میانگین بیش از چهار میلیون جستجو در روز انجام می دهند. 
در ماه نوامبر، این شبکه به رکورد 103 میلیون جستجو دست یافت.
مرتبط: بیت کوین اعصاب معامله گران را آزمایش می کند زیرا تحلیلگر پیش بینی قیمت 400 هزار دلاری بیت کوین را مجدداً منتشر می کند.
کومودو یک DEX کم هزینه راه اندازی می کند
کومودو یک پلتفرم باز، ترکیب‌پذیر و چند زنجیره‌ای است که بر ایجاد راه‌حل‌های بلاک چین مناسب برای کسب‌وکار متمرکز است که مقیاس‌پذیر و قابل تعامل هستند.
داده های VORTECS™ از Cointelegraph Markets Pro شروع به شناسایی چشم انداز صعودی برای KMD در 28 نوامبر، قبل از افزایش اخیر قیمت کردند.
امتیاز VORTECS™ (سبز) در مقابل قیمت KMD. 
منبع: 
Cointelegraph Markets Pro
همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، امتیاز VORTECS™ برای KMD به منطقه سبز صعود کرد و در 28 نوامبر به 77 رسید، حدود 39 ساعت قبل از اینکه قیمت طی دو روز آینده 80 درصد افزایش یابد.
علاقه فزاینده به KMD زمانی رخ می‌دهد که صرافی غیرمتمرکز AtomicDEX پروتکل به لطف محیط کارمزد پایین، فعالیت‌های بیشتری را تجربه کرد.
ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر به 2.608 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین 41.1 درصد است.
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد
منبع