Shauna Kiely از Web Summit گفت: «رویدادهای ما سال به سال تغییر می‌کنند، اما یکی از حوزه‌هایی که موضوعی باقی مانده است رمزنگاری است

Web Summit رویداد حضوری را برای بررسی رمزارزها، DeFi و NFT برمی گرداند

کنفرانس بزرگ فناوری جهانی Web Summit با یک رویداد حضوری به پرتغال باز می گردد تا به دنیای فین تک و ارزهای دیجیتال بپردازد.

در اول نوامبر، Web Summit 2021 در لیسبون آغاز می‌شود، اولین کنفرانس فیزیکی Web Summit از زمان آغاز همه‌گیری COVID-19. این رویداد موضوعاتی از ارزهای دیجیتال گرفته تا ژئوپلیتیک را پوشش می‌دهد و پیش‌بینی می‌شود که 40000 شرکت‌کننده را گرد هم بیاورد و تا 4 نوامبر ادامه داشته باشد.

Crypto بخشی جدایی ناپذیر از Web Summit است

شاونا کیلی، کارشناس فین‌تک وب سامیت، به کوین‌تلگراف گفت که صنعت کریپتو به‌عنوان یکی از موضوعات مورد بحث کنفرانس در سال‌های اخیر مطرح شده است که عمدتاً در مرحله فین‌تک Web Summit در MoneyConf پوشش داده شده است:رویدادهای ما سال به سال تغییر می‌کنند، اما یکی از حوزه‌هایی که موضوعی باقی مانده است رمزنگاری است. ما شاهد تغییر بزرگی در دنیای فین‌تک از ارزهای دیجیتال مختلف و امور مالی غیرمتمرکز به راه‌اندازی توکن‌های غیرقابل تعویض و این سوال بوده‌ایم که رمزارزها واقعاً چقدر برای محیط زیست پایدار هستند.

اجلاس وب، تعداد گسترده ای از پانل ها، مذاکرات و فعالیت های مربوط به رمزنگاری و بلاکچین میزبانی کرده است در سال های اخیر، این برنامه شامل سخنرانان صنعت بزرگ مانند بنیانگذاران Ethereum جوزف لوبین ، از بنیانگذاران Revolut نیکولای Storonsky، مدافع رمزنگاری Akon به ، و دیگران.

در مصاحبه آنلاین Web Summit سال گذشته، مدیر عامل پی پال، دن شولمن، پیش بینی کرد که ارزهای دیجیتال روزی به جریان اصلی تبدیل خواهند شد . عمده ارائه دهنده داده blockchain و کیف پول Blockchain.com زد سادگی 100،000 $ در بلاکچین ستارگان در اجلاس سران وب 2018.

دستور کار کریپتو و بلاک چین اجلاس وب 2021

کنفرانس آینده Web Summit مدیران شرکت‌ها و پلتفرم‌های بزرگ در صنعت کریپتو، از جمله سخنرانانی از تامین‌کننده کیف پول‌های رمزنگاری سخت‌افزاری لجر، پلتفرم قرارداد هوشمند Tezos و مرورگر وب غیرمتمرکز Brave را گرد هم می‌آورد.

در 2 نوامبر ، تیم درپر سرمایه گذار کهنه کار رمزنگاری ، مسائل مربوط به سرمایه گذاری در رمزنگاری را با کاتلین بریتمن ، بنیانگذار Tezos و پاسکال گوتیه ، مدیرعامل لجر مورد بحث قرار می دهد . Breitman نیز رسیدگی معدن رمزنگاری در زمینه نگرانی های زیست محیطی جهانی با BitGreen مدیر عامل آدم کارور. در 4 نوامبر، برندان ایچ ، مدیرعامل Brave در مورد وب غیرمتمرکز و قابلیت‌های بلاک چین برای محافظت از داده‌های کاربر صحبت خواهد کرد .

رویداد آتی Web Summit همچنین مسائل مربوط به توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را به نمایش خواهد گذاشت.

در 4 نوامبر، تینی تمپا، ستاره رپ و نوازنده برنده جایزه، درباره تأثیر NFT بر تجارت موسیقی مدرن بحث خواهد کرد . نیکلاس جولیا، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل بازی فوتبال فانتزی Sorare مبتنی بر بلاک چین، همچنین در مورد NFT در صنعت سرگرمی صحبت خواهد کرد . Illia Polosukhin، یکی از بنیانگذاران پلتفرم DeFi Near Protocol، در مورد تمرکززدایی اینترنت که توسط فناوری بلاک چین فعال شده است صحبت خواهد کرد .

برخی از سخنرانان برتر اجلاس وب 2021 ، مانند مخترع شبکه جهانی وب ، سر تیم برنرز لی ، می توانند در مورد صنعت رمزنگاری حرفی برای گفتن داشته باشند. در ژوئیه 2021، او یک NFT از کد منبع وب را به مبلغ 5.4 میلیون دلار در خانه حراج هنرهای زیبا ساتبی فروخت. برنرز لی خواهد بحث در مورد دوره بعدی وب در طول میزگردی در نوامبر 4

کریستینا لوکرزیا کورنیر، سردبیر کوین تلگراف نیز شرکت می کند. او در 3 نوامبر با دیوید کانسل ، بنیانگذار Drift و مدیرعامل Red Points ، لورا اورکیزو ، مسائل مربوط به تجارت آنلاین را مورد بحث قرار خواهد داد .

سازگار با COVID-19

وب سامیت که در ابتدا در دوبلین، ایرلند برگزار شد، در سال 2016 در میان جهش بزرگ شرکت‌های فناوری و کارگران راه دور که برای مهاجرت به پرتغال انتخاب کردند، به لیسبون نقل مکان کرد. طبق گزارش ما در جهان در داده، این کشور در حال حاضر یکی از واکسینه‌شده‌ترین حوزه‌های قضایی جهان است و پس از امارات متحده عربی، دارای دومین نرخ واکسیناسیون در جهان است.

برگزارکنندگان Web Summit 2021 از نزدیک با مقامات بهداشتی پرتغال همکاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که آنها یک رویداد ایمن را ارائه می دهند و از محدودیت های محلی COVID-19 از جمله ماسک اجباری برای رویدادها پیروی می کنند. برای شرکت در Web Summit، گواهی‌های رسمی واکسن یا آزمایش COVID-19 منفی مورد نیاز است. در مواردی که گواهینامه های رسمی ارائه نمی شود ، سازمان دهندگان نیاز به آزمایش PCR یا آنتی ژن منفی دارند که فقط 72 ساعت معتبر خواهد بود.

مطالب مرتبط: دعوای معامله گران کریپتو در WBS دبی برای مسابقه بوکس خیریه امیرخان

ما نمی توانیم بیشتر از این هیجان زده باشیم که شخصاً برگردیم. دیدن افرادی که دوباره به طور ایمن با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و جادوی تعاملات چهره به چهره را تجربه می کنند، باور نکردنی خواهد بود. رویدادهای زنده در سراسر جهان در حال بازگشت هستند. ما هزاران سخنران ، استارتاپ ، سرمایه گذار و رسانه های درجه یک را می بینیم که مشتاق دیدار مجدد مردم با دیگران هستند. “

کنفرانس Web Summit 2021 به دنبال یکی دیگر از رویدادهای مهم صنعت، اجلاس جهانی بلاک چین در دبی برگزار می شود که در اواسط اکتبر میزبانی شد. این کنفرانس برخی از برجسته‌ترین مدیران و سرمایه‌گذاران صنعت، از جمله الکس ماشینسکی، بنیانگذار شبکه سلسیوس، سامسون مو، مدیر استراتژی Blockstream، سرگی پوپوف بنیانگذار بنیاد آیوتا و دیگران را گرد هم آورد.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع