World Mobile پس از آزمایش‌های میدانی بی‌سیم غیرمتمرکز، به عرضه آفریقا می‌اندیشد

World Mobile از تکمیل آزمایش‌های میدانی فناوری DeWi در کنیا، موزامبیک و نیجریه خبر می‌دهد و یک گام به عرضه کامل آفریقایی نزدیک‌تر می‌شود.

اپراتور شبکه بی‌سیم غیرمتمرکز (DeWi) World Mobile در تاریخ 8 ژوئن گفت که آزمایش‌های میدانی فناوری DeWi خود را در کنیا، موزامبیک و نیجریه تکمیل کرده است و این شرکت را به عرضه کامل در سراسر قاره آفریقا نزدیک‌تر کرده است.

World Mobile، با هدف ارائه دسترسی به اینترنت مقرون به صرفه و قابل اعتماد به مناطق روستایی که به طور سنتی کمتر از آن استفاده می شود، گفت: آزمایش ها در کنیا و موزامبیک با استفاده از تجهیزات فضای سفید تلویزیون انجام شد و از طیف استفاده نشده در باند پخش تلویزیونی برای ارائه شبکه تلفن همراه استفاده شد. خدمات.

در نیجریه، آزمایش میدانی از سیستم اینترنت ماهواره ای اسپیس ایکس Starlink استفاده کرد. به گفته این شرکت، هر دو TV White Space و Starlink فناوری‌های مکملی هستند که World Mobile را قادر می‌سازد تا از زیرساخت‌ها و منابع طیف موجود برای گسترش پوشش شبکه خود استفاده کند.

مدیر عامل World Mobile، Micky Watkins گفت: این آزمایش‌ها «امکان‌پذیری و مقیاس‌پذیری فناوری DeWi ما را تأیید می‌کند و ما را یک قدم به ارائه دسترسی به اینترنت مقرون‌به‌صرفه و قابل اعتماد برای مناطق روستایی و مناطق محروم در سراسر جهان نزدیک‌تر می‌کند».

مربوط: رئیس Polygon Labs در مورد دموکراتیزه کردن اینترنت با وب 3، بلاک چین شهادت می دهد

این اعلامیه به دنبال راه‌اندازی شبکه تجاری World Mobile در زنگبار در ماه مه است، جایی که می‌گوید بیش از 300 AirNode اتصال بی‌سیم را برای بیش از 16000 کاربر در روز فراهم می‌کنند.

این شرکت در نظر دارد شبکه خود را به کشورهای بیشتری در آفریقا و فراتر از آن گسترش دهد و به دنبال ایجاد “یک شبکه بی سیم متعلق به جامعه جهانی است که می تواند شکاف دیجیتالی را پر کند و شمول اجتماعی و اقتصادی را تقویت کند.”

World Mobile می‌گوید راه‌حل DeWi آن اتصال را با هزینه کمتری نسبت به اپراتورهای شبکه تلفن همراه سنتی فراهم می‌کند و می‌تواند به ایجاد «اقتصاد اشتراک‌گذاری» برای تأمین مالی توسعه زیرساخت‌های مخابراتی در مناطق روستایی آفریقا و فراتر از آن کمک کند.

برخلاف شبکه‌های سنتی تلفن همراه، World Mobile بر پایه بلاک چین ساخته شده است و با دسترسی مردم به بازار جهانی تریلیون دلاری مخابرات، به دنبال تشویق مردم به مشارکت در آنچه «اقتصاد اشتراک‌گذاری» می‌نامد، است.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
اکانت پرمیوم تریدینگ ویو ارزان

لینک منبع خبر

سوال یا نظرت رو اینجا بنویس