به نظر می رسد شبکه XRP با وجود مشکلات قانونی خود همچنان در حال نوآوری است.

wXRP در ماه دسامبر روی بلاک چین اتریوم راه اندازی می شود

اگر همه می رود به طرح، XRP پیچیده (wXRP) خواهد شد آینده به Ethereum (ETH) بلاکچین ماه آینده، حسن نیت ارائه میدهد از Wrapped.com. هدف از این حرکت این است که دارندگان Ripple ( XRP ) با جنبه‌های مالی غیرمتمرکز یا DeFi تعامل داشته باشند، مانند اجرای قراردادهای هوشمند برای استفاده در وام‌گیری و وام، مبادله با آلت‌کوین‌ها، از طریق توکن‌های بومی خود. در حال حاضر، شبکه فقط می تواند ارسال، دریافت و نگهداری XRP را انجام دهد.

توکن‌های پیچیده، ارزهای دیجیتالی هستند که در یک صندوق دیجیتال ذخیره می‌شوند و روی یک بلاک چین جداگانه اجرا می‌شوند. توکن های پیچیده قابل توجه عبارتند از Wrapped Bitcoin که بر روی بلاک چین اتریوم کار می کند و Wrapped Ethereum که ETH را به استاندارد ERC-20 تبدیل می کند. wXRP دارای نسبت مبادله 1:1 با XRP خواهد بود، با سرپرستی Hex Trust.

در توییتی که در اوایل این هفته منتشر شد، دیوید شوارتز، مدیر ارشد آموزشی ریپل، ادعا کرد که wXRP یک “چند زنجیره ای” خواهد بود. در حالی که اتریوم به عنوان بلاک چین انتخابی برای راه اندازی توکن های پیچیده باقی مانده است، هزینه های بالای گاز آن باعث ایجاد بحث هایی در بین علاقه مندان به ارزهای دیجیتال شده است. بر اساس Ycharts.com، میانگین قیمت گاز در هر اجرای قرارداد هوشمند اتریوم به 184 دلار افزایش یافته است. ادغام چند زنجیره ای می تواند کاربران را قادر سازد تا XRP خود را روی زنجیره هایی بپیچند که قیمت بنزین بسیار پایین تری دارند. 

XRP پیچیده شده به اتریوم می آید! خبر عالی برای کسانی که می خواهند به XRP در کیف پول اتریوم، DeFi و قراردادهای هوشمند دسترسی داشته باشند.

بالاخره یک چند زنجیره ای است. https://t.co/36shyqF0Nj— (@JoelKatz) 

1 نوامبر 2021

آزمایشگاه ریپل به دنبال ایجاد اختلال در موسسات مالی تاسیس شده ، مانند انجمن ارتباطات مالی بین بانکی جهانی، با کارمزدهای کمتر و زمان تسویه سریع تر است. برای انجام این کار، این شرکت نرم افزار سازمانی خود، RippleNet را برای تسهیل نقل و انتقالات پولی برون مرزی ایجاد کرده است. با این حال، معاملات در XRP انجام نمی شود و سکه فقط برای تامین نقدینگی استفاده می شود .

در ماه دسامبر گذشته، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به اتهام موج دار شدن و دو نفر از مدیران اجرایی آن با انجام 1.3 میلیارد $ در اوراق بهادار ارائه بازدیدکنندگان معمولی و میهمانان از طریق فروش XRP به سرمایه گذاران بین سالهای 2010 و 2019. تیم حقوقی موج دار شدن است هیچ برنامه ای برای حل و فصل با SEC و مطمئن است که رئیس آژانس نظارتی، گری جنسلر، از شکایت جاری صرف نظر خواهد کرد .

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع