چندین تحلیلگر با وجود توکن XRP به پیش بینی های صعودی ادامه می دهند اقدام قیمت کم رنگ. این بار، Dark Defender، تحلیلگر ارزهای دیجیتال الگوهای نوظهوری را شناسایی کرده است که نشان می دهد XRP می تواند به زودی تا 2 دلار افزایش یابد.

XRP Bull Run اینجاست

Dark Defender در پست X (توئیتر سابق) اشاره کرد که RSI (شاخص قدرت نسبی) برای جفت XRP/BTC در بازه زمانی هفتگی “در همان جایی که قبل از اجرای گاوی XRP 2017 و 2021 بود، قرار می‌گیرد.” با توجه به شاخص RSI، او تأیید کرد که گاو نر 2024 در حال حاضر اینجاست

Source: X

از نمودار همراهی که او به اشتراک گذاشته است، به نظر می رسد که XRP به 2 دلار رسیده است، تنها نقطه شروع است زیرا توکن کریپتو همچنان می تواند تا 12 دلار افزایش یابد. این نیز یک احتمال است، با توجه به این که روندهای صعودی برای توکن های کریپتو مختلف به ارمغان می آورند. ATH XRP در حال حاضر 3.84 دلار است، نقطه عطفی که در اوج روند صعودی 2017 به دست آورد.

شکست XRP در پیشی گرفتن از ATH خود در آخرین دوره صعودی است معتقد به دلیل عدم قطعیت نظارتی است که توکن کریپتو را با مشکل مواجه کرده است. با این حال، با دستیابی به وضوح نظارتی، XRP است برنامه ریزی شده، پیش بینی شده تا این بار عملکرد قابل توجهی داشته باشد.

جالب است که تحلیلگرانی مانند کریپتوInsightUK این کار را کرده اند اشاره کرد در توکنی که افزایش قیمت مشابه سال 2017 را تکرار می کند، زمانی که شاهد افزایش قیمت 61000 درصدی بود. این افزایش قیمت در سال 2017 همچنین به عنوان پایه ای برای پیش بینی Egrag کریپتو، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، مبنی بر اینکه XRP می تواند تا بالای 27 دلار در مسابقه گاو نر بعدی

راه XRP به 27 دلار

Egrag کریپتو، تحلیلگر کریپتو به تازگی داد به روز رسانی در مورد قیمت فعلی XRP و بیشتر نشان داد که چگونه توکن کریپتو به 27 دلار افزایش می یابد. در ابتدا، او خاطرنشان کرد که یک الگوی صعودی ظاهر شده است، به طوری که XRP به بسته های روزانه چندگانه بالاتر از FSRF (فن مقاومت سرعت فیبوناچی) 0.5 دست می یابد، سطحی که تصور می شود نشان دهنده پشتیبانی قابل توجهی از ارز دیجیتال است.

با حفظ XRP بالاتر از این سطح، تحلیلگر اشاره کرد که آن را می تواند تا حدود 2 دلار افزایش یابد به زودی. زمانی که این اتفاق بیفتد، Egrag انتظار دارد که XRP به روند صعودی خود ادامه دهد و در نهایت منطقه مقاومت 2 دلاری را بشکند. او این را پیش بینی می کند FOMO (ترس از دست دادن) زمانی که XRP به بالای 2 دلار برسد، شروع می شود، چیزی که اگراگ معتقد است توکن ارز دیجیتال را به سمت هدف قیمت 27 دلار سوق می دهد.

در زمان نگارش این مقاله، XRP در حدود 0.56 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته بیش از 1٪ افزایش یافته است. داده ها از CoinMarketCap.

نمودار قیمت XRP از Tradingview.com

Price recovers from dips | Source: XRPUSD on Tradingview.com

تصویر برجسته از CoinGape، نمودار از Tradingview.com

سلب مسئولیت: مقاله فقط برای اهداف آموزشی ارائه شده است. این بیانگر نظرات NewsBTC در مورد خرید، فروش یا نگهداری هر گونه سرمایه گذاری نیست و طبیعتاً سرمایه گذاری خطراتی را به همراه دارد. به شما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را انجام دهید. از اطلاعات ارائه شده در این وب سایت کاملاً با مسئولیت خود استفاده کنید.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
خرید اکانت تریدینگ ویو

لینک منبع خبر