در یک اعلامیه مورد انتظار، Kinesis Money، سیستم پولی مبتنی بر 1:1 بر اساس طلا و نقره فیزیکی کاملاً تخصیص یافته، سکه XRP (XRP) را به صرافی Kinesis معرفی می‌کند و انتخاب Kinesis را از پرتقاضای ترین ارزهای دیجیتال در سطح جهانی غنی می‌کند. .
سکه بسیار رقابتی XRP که در بین 10 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار رتبه بندی شده است، برای تسهیل تبدیل امن و آنی بین چندین ارز و شبکه طراحی شده است. 
XRP با توجه به سطوح مقیاس پذیری استثنایی خود، بر تغییر معاملات بین مرزی جهانی، تضمین تسویه فوری، هزینه های مبادله کمتر و استفاده کارآمدتر از سرمایه سرمایه گذاران در سیستم پولی Kinesis متمرکز است.
Kinesis در حال حاضر خانه پرمعامله ترین ارز طلای دیجیتالی تخصیص یافته در جهان است که تنها در سال 2021 10 میلیارد دلار معامله شده است. 
اضافه شدن نقطه عطف سکه XRP به کاربران سیستم اجازه می دهد تا سبدهای خود را متنوع تر کرده و تجربه تجارت کریپتو خود را بهینه کنند.
Jai Bifulco، CCO از Kinesis، در مورد این نقطه عطف ، می گوید:
 
افزودن XRP به صرافی Kinesis یک گام تعیین‌کننده دیگر در ارائه Kinesis Money است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا بانکداری روزانه خود را با معاملات ارزهای دیجیتال و فلزات گرانبها متصل کنند. 
همانطور که سکه های دیجیتال بیشتری به طور متوالی به اکوسیستم Kinesis معرفی می شوند، پتانسیل نامحدود این پلت فرم به عنوان یک ابزار مدیریت دارایی بسیار تخصصی و در عین حال آسان برای استفاده، تقویت می شود.

چشم انداز Kinesis فقط در مورد فعال کردن طلا و نقره به عنوان ارز نیست، بلکه ارائه یک راه حل پولی جایگزین برای کاربرانمان است که توانمندی مالی آنها را ارتقا می دهد و از ثروت آنها محافظت می کند.
Kinesis با جمع آوری بیش از 80000 مشتری در 151 کشور به توسعه سریع در مقیاس جهانی ادامه می دهد. 
واکنش قدرتمند بازار به لیست‌های توکن بعدی در صرافی Kinesis نه تنها دلگرم‌کننده است، بلکه منجر به گسترش بیشتر دامنه روزافزون ارزهای دیجیتال می‌شود.
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد
منبع