بیت کوین فورک آینده دوشنبه 25 اکتبر برگزار می شود. همه کاربران پلتفرم YoBit در توزیع توکن جدید فورک شرکت خواهند کرد. به منظور گسترش توکن های جدید در میان جامعه صاحبان رمزارز، YoBit به شرکت کنندگان در فورک جوایزی می دهد.

بنابراین، از 25 اکتبر تا 8 نوامبر، همه کاربران یک توکن از فورک جدید به ازای هر بیت کوین (BTC) موجودی خود به نسبت 1:1 دریافت خواهند کرد. سکه های جدید هر روز توزیع می شود. پاناما سیتی، 25 اکتبر 2021

به عنوان مثال، اگر کاربر 0.01 بیت کوین (BTC) را در موجودی خود نگه دارد، 0.01 از دارایی رمزنگاری جدید به او پاداش داده خواهد شد.

چگونه به چنگال بپیوندیم؟

  • با پلتفرم ارز دیجیتال YoBit.net ثبت نام کنید. ( توجه: نیازی به گذراندن روش KYC نیست)
  • BTC را به حساب YoBit واریز کنید. کسانی که بیت کوین ندارند می توانند با استفاده از سیستم های پرداخت فیات آن را روی پلتفرم خریداری کنند.
  • بیت کوین خود را از 25 اکتبر تا 8 نوامبر در حساب YoBit نگه دارید تا در توزیع سکه فورک جدید شرکت کنید.

معمولاً توزیع توکن‌های رایگان زمانی انجام می‌شود که فورک جدید ظاهر شود. هدف آن جلب توجه به دارایی است. به این ترتیب ، موفق ترین Bitcoin Cash (BCH) در نظر گرفته می شود که قیمت آن اکنون کمی بالاتر از 600 دلار است.

نام و علامت دارایی جدید به محض راه اندازی فورک در پلتفرم YoBit فاش خواهد شد.

تجربه تبادل YoBit: چنگال های قبلی

لازم به ذکر است که فورک بیت کوین پیش رو اولین مورد پلتفرم YoBit نیست. توکن رسمی بورس ارز رمزنگاری شده – Yobit YO – در ابتدا به عنوان یک فورک بیت کوین راه اندازی شد. در طول فورک ، YoBit سکه ها را به همه معامله گران پلتفرم که در حساب آنها BTC در نسبت 1 به 1 در سال 2019 داشتند ، توزیع کرد.

به طور کلی، هر معامله گر YoBit یک سکه به صورت رایگان دریافت کرده است که قیمت آن در دو سال گذشته 15 برابر شده است! در حال حاضر، با توجه به CoinMarketCap 1 توکن YO تقریباً 2500 دلار معامله می شود و با ده ها میلیون دلار حجم معاملات در روز مشخص می شود.

بررسی تبادل YoBit.net

پلتفرم YoBit یکی از اولین صرافی ها در بازار ارزهای دیجیتال بود. در سال 2014 به وجود آمد و توسط گروهی ناشناس در پاناما راه اندازی شد.

پلتفرم YoBit از زمان معرفی خود به جامعه کریپتو توانسته است وفاداری میلیون ها معامله گر در سراسر جهان را به خود جلب کند. علاوه بر این، در حال حاضر به بزرگترین پلتفرم متمرکز ناشناس در جهان تبدیل شده است که در آن روش KYC (مشتری خود را بشناسید) مورد نیاز نیست.

چه چیزی YoBit را متمایز می کند؟

YoBit یک پلت فرم منحصر به فرد است زیرا:

  • یک رابط کاربری بصری را فراهم می کند.
  • ارائه بیش از 8000 جفت ارز برای تجارت؛
  • به طور منظم برنامه های IEO و staking را انجام می دهد.
  • مزایای استفاده از استخرهای نقدینگی داخلی و مکانیک DeFi؛
  • بدون روش KYC ؛
  • از سپرده ها و برداشت های فیات پشتیبانی می کند.

علاوه بر این، بلاگرهای رمزنگاری معروف جهان مانند Satoshi Staker و VoskCoin به طور گسترده ای از صرافی رمزارز YoBit پشتیبانی می کنند و ذکر می کنند که این پلت فرم دارای یک رابط کاربر پسند است.

توجه: تمام قیمت های مقاله تا 25 اکتبر نشان داده شده است

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع