اکانت تریدینگ ویو 60% تخفیف+ اتصال با آی پی ایران
  • اورجینال
  • ضمانت دار
  • پشتیبانی سریع
  • تحویل به موقع
مشاهد قیمت ها

یکی از ارزهای ارز دیجیتال شده با قوی ترین عملکرد در طی چند ماه گذشته ، تیا ، نشانه حاکمیت سلستیا است. چند امتیاز بالاتر از رکورد قبلی خود از 15.20 دلار ، امروز به بالاترین میزان 16.15 دلار رسید.

برای خوشحالی معامله گران و سرمایه گذاران، ارزش آلتکوین وجود دارد در طی رشد امروز بیش از 35 درصد افزایش یافت، طبق آمار Coingecko. این عملکرد قوی ، TIA را در مسیر هدف قرار دادن هدف 20 دلار قرار می دهد. از اکتبر سال گذشته ، هنگامی که TIA در پایین ترین سطح خود قرار داشت ، در کل بیش از 500 ٪ افزایش یافته است.

پس از فعال سازی Mainnet و Airdrop از نشانه ها به 580،000 کاربر در 31 اکتبر 2023 ، TIA رشد چشمگیری را تجربه کرده است. cryptocurrency blockchain ماژولار از زمان عرضه بیش از 460 ٪ از قیمت آن ، از قیمت شروع 2.10 دلار به بیش از 16 دلار در حال حاضر افزایش یافته است.

دینامیک بازار TIA

برای شروع، سلستیا یک بستر نسبتاً جدید است که گزینه های مدولار را برای در دسترس بودن داده ها ارائه می دهد. این برنامه به دنبال افزایش یک شبکه blockchain است زیرا پایگاه کاربر آن با انجام این کار افزایش می یابد. در وب سایت خود ، Celestia برخی از شرکت هایی را که اکنون از آن استفاده می کنند ، از جمله پروتکل نزدیک ، مدار داوری ، Cartesi و کیهان شناسی ذکر کرده است.

TIA به دلیل سرمایه گذاری قابل توجه در بازار ، نقدینگی زیادی را نشان داده است که باعث بهبود شرایط تجارت برای سرمایه گذاران شده است. بیش از دو هفته ، قیمت توکن نیز بین 14 تا 15 دلار در حال نوسان بوده است.

Total crypto market cap is currently at $1.6 trillion. Chart: TradingView.com

زمانی که TIA در این محدوده معامله می‌کند یکی از این دو اتفاق می‌افتد: یا جهش که منجر به افزایش نمایی می‌شود یا عقب‌نشینی که منجر به اصلاح شدید می‌شود.

مانع اصلی پیش روی سرمایه گذاران در سلستیا رقیق قابل توجهی است که ممکن است در سالهای آینده پیش بینی کنند. داده های Coingecko نشان می دهد که در حال حاضر وجود دارد بیش از 145 میلیون واحد در گردش از عرضه بالقوه بیش از 1 میلیارد واحد.

بر اساس داده‌های MintScan، آلت‌کوین شروع ضعیفی در فعالیت‌های زنجیره‌ای داشت و تنها ۵۱۰ هزار تراکنش را در دو روز اول ممکن کرد.

اما زمانی که علاقه معامله گران افزایش یافت، قیمت TIA نیز افزایش یافت و در نهایت، فعالیت های زنجیره ای نیز افزایش یافت. طبق داده های MintScan، از زمان راه اندازی آن در 31 اکتبر 2023، این شبکه بیش از 6.6 میلیون تراکنش را فعال کرده است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای TIA در حال حاضر در نیمه راه است، که نشان می دهد ممکن است یک جهش رخ دهد. علاوه بر این، نوسان ساز عالی (AO) در جهت سطح میانگین صفر کاهش می یابد.

Celestia’s social volume and development activity. Source: Santiment

2024 Uptick با وجود کاهش

در همین حال، داده های Santiment نشان می دهد که تنها در دو هفته، فعالیت Celestia 85٪ افزایش یافته است. بر اساس داده ها، علیرغم کاهش اخیر در ترافیک اجتماعی و فعالیت های توسعه، این معیارها در سال 2024 شروع به افزایش کرده اند.

طبق گفته TokenUnlocks، زمانی که بیش از 175 میلیون توکن در ماه اکتبر آنلاین شوند، قفل توکن Celestia بعدی انجام خواهد شد. از آنجایی که قفل‌های توکن به کل تعداد توکن‌های در گردش می‌افزایند، به‌شدت منفی تلقی می‌شوند.

در حالی که افزایش چشمگیر قیمت Celestia و هدف جاه طلبانه TIA تصویر گلگونی را ترسیم می کند، مهم است که به یاد داشته باشید که بازار ارزهای دیجیتال به طرز بدنامی نوسان دارد. سرمایه گذاران باید محتاط باشند و قبل از غواصی در این فضای پویا، تحقیقات کاملی انجام دهند.

با این وجود، فناوری زیربنایی Celestia و کشش فزاینده راه‌حل‌های قابلیت همکاری آن بدون شک مستلزم توجه دقیق است. چند ماه آینده می تواند برای بلاک چین های مدولار بسیار مهم باشد و Celestia بدون شک در خط مقدم این حرکت قرار دارد.

تصویر ویژه از Pexels

سلب مسئولیت: مقاله فقط برای اهداف آموزشی ارائه شده است. این بیانگر نظرات NewsBTC در مورد خرید، فروش یا نگهداری هر گونه سرمایه گذاری نیست و طبیعتاً سرمایه گذاری خطراتی را به همراه دارد. به شما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را انجام دهید. از اطلاعات ارائه شده در این وب سایت کاملاً با مسئولیت خود استفاده کنید.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
خرید اکانت تریدینگ ویو

لینک منبع خبر