قوانین خدمات ارائه اکانت های تریدینگ ویو

  • بازار های مالی برای کاربران ایرانی ، به علت تحریم ها ، دارای ریسک بیشتری می باشد و تمامی کاربران می دانند که باید از نرم افزار مخصوص برای اتصال به سایت ها و نرم افزار های خارجی استفاده کنند و در صورت عدم رعایت نکات اتصال ، مسئولیت آن بر عهده ی کاربر می باشد.(جهت توضیحات بیشتر می توانید این مقاله را مطالعه کنید-کلیک کنید)
   1. زمانی که سایت تریدینگ ویو ، قوانین و مقررات خود را تغییر دهد (به طور مثال ، به کاربران ایرانی ، خدماتی ارائه ندهد ، حتی با استفاده از نرم افزار های مخصوص تغییر ای پی و یا هر اتفاق دیگری که باعث شود اکانت های اورجینال پولی (اسنشیال(پرو) ، پلاس(پرو پلاس) و پرمیوم) که در بازه های زمانی مشخص (یک ماهه ، سه ماهه ، شیش ماهه و یکساله) غیر فعال شوند) سایت ما یعنی تریگر ویو هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد و صرفاً ارائه دهنده این اکانت ها می باشد و تنها موظف به فعال سازی اکانت برای کاربر می باشیم و در زمان تحویل اکانت به کاربر سفارش دهنده ، اسکرین شات مبنی بر فعال شدن اکانت برای کاربر ارسال می شود و لازم به ذکر است که تاریخ فعالسازی و انتقضای اکانت در هیستوری صورتحساب اکانت ها قابل مشاهده است.
   2. مشخصات خواسته شده در زمان ثبت سفارش (نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، آدرس ایمیل و آی دی اینستاگرام) صرفاً جهت صدور صورتحساب و پل های ارتباطی تریگر ویو با کاربران می باشد.
   3. اکانت های یکماهه و دوماهه تریدینگ ویو ، قابلیت فعالسازی بر روی ایمیل شخصی کاربران را ندارد و در صورت تمایل می توانند اکانت فعلی خود را ارتقاء دهند و در زمان ثبت سفارش باید تیک فعالسازی بر روی اکانت خودم را تیک بزند و دارای هزینه ی اضافه خواهد بود.(جهت مطلع شدن از مبلغ ، می توانید به فرم ثبت سفارش اکانت موردنظر خود مراجعه کنید).
   4. اکانت های یکماهه و دوماهه تریدینگ ویو ، تنها تا زمان اعتبار اکانت در اختیار کاربران قرار دارد و بعد از آن مالکیت اکانت ها ، برای تریگر ویو خواهد بود.
   5. اکانت های سه ماهه به بالا امکان فعالسازی بر روی ایمیل کاربران را دارد و در زمانی که کاربر قصد فعالسازی اکانت را بر روی ایمیل شخصی خود دارد ،باید ایمیلی که شخص سفارش دهنده برای ثبت اکانت تریدینگ ویو ارائه می دهد ، دقیق وصحیح باشد و تا به حال با آن ایمیل ، در سایت تریدینگ ویو عضو نشده باشد و درصورت فراموشی رمز مسئولیت آن بر عهده شخص سفارش دهنده می باشد (شاید قادر به بازیابی اکانت خود نباشید ، راهکاری که برای جلوگیری این اتفاق وجود دارد که در زمان ساخت ایمیل ، شماره تماس و ایمیل ریکاوری جهت بازیابی اکانت را ثبت کنید در صورت نیاز به (آموزش ساخت جیمیل) مراجعه کنید)
   6. در صورتی که شما به اکانت حرفه ای خود نیاز نداشته باشید ، تریگر ویو ، اکانت شما را خریداری نمی کند.
   7. افرادی که اقدام به ثبت سفارش اکانت حرفه ای تریدینگ ویو در سایت و نرم افزار ما می کنند ، باید بالای 18 سال باشند و در زمانی که شخص سفارش دهنده زیر 18 سال باشد ، عواقب آن بر عهده ی شخص سفارش دهنده می باشد.
   8. اکانت های ارائه شده در بازه های زمانی یک ماهه و دوماهه ، پس از ثبت سفارش و واریز تتر ، به هیچ وجه قابلیت تغییر نخواهند بود ، در صورت تمایل ارتقاء اکانت ،باید ثبت سفارش جدیدی توسط کاربر انجام شود و اکانت جدیدی را تهیه کند ، در انتخاب نوع اکانت خود دقت فرمائید.
   9. در صورتی که کاربر اکانت یکساله اسنشیال را تهیه کرده باشد و بعد قصد ارتقاء اکانت را داشته باشد ، تریدینگ ویو این قابلیت را برای کاربران محیا کرده و می توانند اکانت پلاس و یا پرمیوم را در بازه زمانی کمتر در اختیار داشته باشند.
   10. صورتحساب هایی که دارای مهلت پرداخت هستند ، باید قبل از اتمام مهلت مقرر در صورتحساب که از طریق ایمیل ارسال شده است ، پرداخت شوند ، در صورتی که مهلت واریز منقضی شده باشد و کاربر اقدام به پرداخت کند ، تریگر ویو تعهدی در ارائه آن خدمات با آن مبلغ ندارد و مبلغ ارسالی توسط کاربر ، به صورت اعتبار کاربر در نظر گرفته می شود و کاربر می تواند اعتبار در نظرگرفته شده را برای صورتحساب بعدی خود استفاده کند.
   11. به علت محبوبیت و به صرفه بودن اکانت های یک ماهه پرمیوم اورجینال تریدینگ ویو (غیر قابل تمدید) ، اولویت دریافت اکانت با افرادی می باشد که زودتر رسید تراکنش خود را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند(حتی در زمان مهلت مقرر صورتحساب) ، در صورتی که تعداد موجودی اکانت به اتمام رسیده باشد ، می توانند هزینه پرداختی بابت خرید اکانت های یک ماهه پرمیوم اورجینال تریدینگ ویو(غیر قابل تمدید) را دریافت کنند و یا به صورت اعتبار نزد ما تا زمان شارژ شدن موجودی بماند و یا اکانت دیگری را انتخاب کنند و باتفاوت آن را پرداخت و یا دریافت کنند.
   12. اکانت های تریال (آزمایشی) تریدینگ ویو ، بر روی ایمیل شخصی کاربران فعال نخواهد شد و به صورت یکبار مصرف می باشد و به هیچ عنوان به کاربران ، این اکانت را پیشنهاد نمیدهیم و کاربر به انتخاب خود این اکانت را تهیه می کند و کاربر آگاه است که اکانت های تریال ، بعد از مدت کوتاهی ، غیر فعال می شوند و هیچ گونه ضمانتی ندارند و هزینه ی پرداختی آنها قابل عودت نخواهد بود.
   13. در صورتی که ، پیام توهین آمیز ، الفاظ رکیک و … توسط کاربران ، در سایت و یا نرم افزار درج شود ، تریگر ویو می تواند آن را حذف کند و از طریق مقامات قضایی پیگیری نماید.

ما در اینجا ، اکانت های حرفه ای سایت تریدینگ ویو را با قیمتی مناسب تر برای تریدر ها و تحلیلگر ها ارائه می دهیم تا به واسطه این اکانت های حرفه ای ، مسیر پیشرفت و کسب سود در بازار های مالی را برای این عزیزان ، هموار کرده باشیم.

 

 

شرایط ثبت سفارش اکانت های تریدینگ ویو

کلیه پروسه ثبت سفارش از طریق سایت و یا نرم افزار تریگر ویو امکان پذیر است و از طریق ایمیل ، صورتحساب کاربران ارسال خواهد شد و هرگونه صدور صورتحساب از طریق شبکه های اجتماعی قابل قبول نمی باشد.

پس از انتخاب اکانت مورد نظر :

شخص سفارش دهنده ، با تکمیل مشخصات خواسته شده جهت صدور صورتحساب ، اقدام به ثبت سفارش  می کند ، اگر اکانت یک ماهه و دوماهه جدید را انتخاب کرده باشد ، بعد از پرداخت شخص سفارش دهنده و ارسال رسید تراکنش ، پس از آماده سازی اکانت ، یوزرنیم و پسورد اکانت خریداری شده را از طریق ایمیل به کاربر ارسال خواهیم کرد.

اما اگر شخص سفارش دهنده اکانت 3 ماهه الی یکساله را انتخاب کند ، پس از پرداخت و ارسال رسید تراکنش ، ابتدا اکانت را آماده و بعد به ایمیل کاربر انتقال خواهیم داد و کاربر باید ایمیلی را ارائه دهد که با آن تا کنون در سایت تریدینگ ویو عضو نشده باشد ، در صورتی که با آن عضو شده باشد ، ما از طریق پل های ارتباطی که با شخص سفارش دهنده داریم ، اطلاع خواهیم داد تا اقدام به ساخت ایمیل جدید کند (آموزش ساخت جیمیل).

تحت هیچ شرایطی ، مجموعه تریگر ویو ، پسورد ایمیل شمارا نیاز ندارد.

جهت سهولت در ثبت سفارش ، در صورت تمایل کاربران شبکه اجتماعی ، ادمین ها می توانند سفارش شخص را از طریق سایت به ثبت برسانند تا صورتحساب از طریق ایمیل برای کاربر ارسال شود.

 

 

شرایط پرداخت اکانت های تریدینگ ویو

تمامی پرداخت هایی که در این سایت (تریگر ویو) ، بابت اکانت های تریدینگ ویو انجام می گیرد به صورت تِتِر (tether) بوده که بر بستر شبکه ترون (TRC20) قرار دارد و پس از ثبت درخواست ، یک ایمیل حاوی بارکد ) QRآدرس واریز) ما برای شخص سفارش دهنده ارسال می کنیم و شخص سفارش دهنده با ارسال میزان تِتِر تعیین شده برای اکانت مورد نظر خود ، می تواند هزینه فعال سازی اکانت را پرداخت کند.

توجه باید داشته باشید که :
آدرس تِتِر ارسالی توسط ما ، بر بستر شبکه ترون بوده (TRC20) بوده و هرگونه پرداخت از طریق شبکه های دیگر و یا درج اشتباه آدرس ، برای سایت تریگر ویو فاقد اعتبار می باشد و مسئولیت آن بر عهده شخص سفارش دهنده می باشد.

 

 

تایید ثبت سفارش اکانت های تریدینگ ویو

زمانی که شخص سفارش دهنده ، تتر را به آدرس QR ارسالی در ایمیل ، واریز کند ، به منزله تایید ثبت سفارش بوده و قابلیت لغو سفارش را دیگر نخواهد داشت.

پس از بررسی واریز ، تاییدیه پرداخت برای کاربر صادر خواهد.

 

 

جدول زمانی تحویل اکانت های تریدینگ ویو

سفارش دهنده ، پس از واریز تِتِر (tether)  ، تی ایکس آی دی ، هش و یا اوردر آی دی تراکنش را از طریق همان ایمیل ارسالی توسط ما که حاوی بارکد QR بوده ، ارسال می کند و پس از تایید تراکنش توسط ما ، یک ایمیل دیگر مبنی بر پرداخت شما تایید شد ، برای شخص سفارش دهنده ارسال می شود و طی 12 الی 24 ساعت پس از تایید واریز ، اکانت مورد نظر سفارش دهنده در سایت تریدینگ ویو فعال خواهد شد.

در زمانی که تخفیف ویژه ای ارائه می شود ، متناسب با حجم سفارشات در این زمان ها ، سفارشات می تواند تا 48 ساعت نیاز به زمان داشته باشد.

افرادی که از صرافی یکسان ما اقدام به واریز می کنند ، به صورت پیشفرض میزان تتر اضافی را در کیف پول کاربر در سایت تریگر ویو محفوظ خواهد ماند.

در صورتی که کاربر تمایل داشته باشد ، می تواند این اضافه واریز را از صورتحساب بعدی خود کسر کند و خالص آن را واریز کند.

 

ضمانت اکانت های تریدینگ ویو

ما در اینجا موظف به ارائه اکانت مورد نظر شما که از طریق ثبت سفارش اقدام می کنید به همان قیمت درج شده در سایت یا نرم افزار ما (تریگر ویو) هستیم و در صورتی که ، بنا بر هر دلیلی (قطعی اینترنت ، خرابی سیستم و …) قادر به ارائه اکانت نبودیم ، تِتِر واریزی شما را عودت خواهیم داد.

 

فسخ معامله در اکانت های تریدینگ ویو

در اینجا ، تمامی تریدر ها و تحلیلگران و اشخاصی که در این زمینه فعالیت دارند می دانند و آگاه هستند که سایت تریدینگ ویو دارای سه اکانت غیر حرفه ای به نام های  پرمیوم ، پلاس (پروپلاس) و اسنشیال(پرو) بوده و هرکدام دارای قابلیت های مشخصی می باشند و اشخاصی که اقدام به درخواست و ثبت این اکانت ها می کنند ، با تمایل شخصی و آگاهی کامل از امکانات این اکانت ها ، بر اساس نیاز خود ، اقدام به ثبت سفارش اکانت خواهند داد و تحت هیچ شرایط خاصی ، تتر واریزی توسط سفارش دهنده ، عودت نخواهیم داد ، مگر در بند ضمانت که قید شده است (عدم توانایی ارائه اکانت).

“کلیه پرداخت هایی که از سمت شخص سفارش دهنده انجام می گیرد ، قابلیت عودت ندارد”

 

محصولات فیزیکی در سایت تریگر ویو

تریگر ویو ، در جهت ارائه محصول های فیزیکی مرتبط با بازار های مالی ، با فروشندگان دیگری نیز همکاری دارد و صرفاً با نمایش محصولات دیگران در سایت تریگر ویو ، این امکان را در اختیار کاربران قرار داده ایم تا بتوانند از تریگر ویو ، اقدام به تهیه محصولات کنند.

 

قیمت گذاری محصولات فیزیکی

کلیه قیمت های درج شده در خصوص محصولات فیزیکی بر اساس قیمت های فروشندگان دیگر است و تریگر ویو هیچ نقشی در قیمت گذاری کلیه محصولات ندارد.

با توجه به افزایش نرخ ها ، قیمت محصولات فیزیکی مدام در حال افزایش می باشند و در زمان ثبت سفارش توسط کاربر ، این امکان وجود دارد که نرخ ها در زمان صدور فاکتور به روز شوند ، چرا که پروسه به روز رسانی قیمت (به علت افزایش نرخ) کاری نسبتا سخت و زمانبر می باشد ، در صورتی که کاربر تمایل به پرداخت داشته باشد ، می تواند فاکتور با قیمت های به روز را پرداخت کند.

 

 

تبلیغات در تریگر ویو

تبلیغ دهنده :

 

  1. کلیه بنر های تبلیغاتی مطابق تعرفه تعیین شده می باشد و تمامی واریز ها باید از طریق تتر شبکه ترون صورت بگیرد که صورتحساب درج تبلیغ را از طریق ایمیل ، به کاربران تبلیغ دهنده ارسال خواهیم کرد.
  2. جهت نمایش تبلیغ ، باید تصاویر و متنون های مرتبط با تبلیغ ، در سرور ما قرار بگیرد.
  3. درصورتی که ارگان های مربوطه ، نیاز به اطلاعات تبلیغ دهنده را داشته باشند ، تریگر ویو می تواند اطلاعات تبلیغ دهنده را در اختیار آن ها قرار دهد.

فسخ تبلیغ:

 

  1. در صورتی که بنا بر هردلیلی از طرف سازمان های مربوطه ، دستور حذف تبلیغ را صادر کنند ، تریگر ویو تبلیغ را حذف خواهد کرد و هزینه ی تبلیغات را تحت هیچ شرایطی به تبلیغ دهنده عودت نخواهد داد ، چرا که تبلیغ دهنده موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
  2. درصورتی که تبلیغ دهنده 5 روز قبل از اتمام نمایش قرارداد ، اقدام به تمدید تبلیغ نکند ، به صورت خودکار ، تبلیغات آن دیگر نمایش داده نمی شود و تنها با ثبت سفارش تبلیغ جدید ، امکان پذیر است.
  3. زمانی که تبلیغ دهنده مبلغ مطابق تعرفه را واریز کند ، دیگر قابلیت عودت مبلغ واریزی و لغو کردن تبلیغ را ندارد.

قابل توجه کاربران : تریگر ویو هیچ تعهدی مبنی بر صحت و سقم تبلیغات ندارد و صرفاً نمایش دهنده تبلیغات می باشد و کاربران موظف اند درباره درستی یا نادرستی تبلیغ نمایش داده شده ، تحقیقات لازم را انجام دهد و مسئولیت آن بر عهده ی تبلیغ دهنده و کاربر می باشد.

لیست آخرین بروز رسانی در تاریخ:

24 اسفند 1402
23 اردیبهشت 1402
27 اسفند 1401