از 18 اکتبر ، سهام عادی Bakkt و ضمانت نامه ها به ترتیب تحت نمادهای تیک تیک “BKKT” و “BKKT WS” در NYSE فهرست می شوند

Crypto finserve Bakkt به زودی در بورس نیویورک به صورت عمومی معامله می شود

Bakkt Holdings ، بازوی مدیریت دارایی های دیجیتال بورس بین قاره ای (ICE) ، اعلام کرده است که به زودی از 18 اکتبر به یک شرکت عمومی در بورس نیویورک تبدیل می شود. 

فهرست عمومی تیکت Bakkt در نتیجه ادغام با VPC Impact Acquisition Holdings ، یک شرکت خرید ویژه در شیکاگو ، ایجاد می شود. طبق بیانیه رسمی ، جلسه سهامداران در مورد ادغام تقریباً 85.1 approval برای ترکیب مشاغل تأیید شد:”پس از بسته شدن ، سهام عادی کلاس A شرکت ترکیبی و ضمانت نامه ها انتظار می رود معاملات خود را در بورس نیویورک (” NYSE “) به ترتیب با نمادهای تیک تیک” BKKT “و” BKKT WS “آغاز کنند.

علاوه بر این ، ترکیب مشاغل منجر به درآمد ناخالص تقریباً 448 میلیون دلار به Bakkt شد ، که برنامه ریزی می شود در افزایش قابلیت ها و مشارکت های شرکت سرمایه گذاری مجدد شود.

همین هفته گذشته ، صرافی ارز دیجیتال Bakkt از همکاری با Google برای خرید کالا و خدمات با استفاده از بیت کوین ( BTC ) و سایر ارزهای رمزنگاری شده از طریق بستر Google Pay خبر داد. به گفته گاوین مایکل ، مدیرعامل Bakkt ، این مشارکت “گواهی بر موقعیت قوی Bakkt در بازار دارایی های دیجیتالی است ، تا مشتریان را قادر سازد تا از دارایی های دیجیتالی خود در زمان واقعی ، ایمن و مطمئن استفاده کنند.”

در ماه مارس ، Bakkt یک برنامه پرداخت راه اندازی کرد که به کاربران امکان خرید از طریق ارزهای رمزنگاری شده را می داد ، قبل از آن صرافی قراردادهای آتی BTC را منحصراً به سرمایه گذاران معتبر ارائه می داد .

قانونگذار آمریکایی در اسکناس جدید بندر امن برای توکن های دیجیتالی را پیشنهاد کرده است

تصویب ارزهای دیجیتال رایج در ایالات متحده افزایش حمایت قانونگذاران را به عنوان یک لایحه جدید می طلبد که بندری امن برای پروژه های توکن خاص باشد.

پیش نویس لایحه جدید پیشنهادی کارولینای شمالی خانه نماینده پاتریک مک هنری، “وضوح برای دیجیتال قانون پلاک شناسایی 2021،” نشان می دهد اصلاح قانون اوراق بهادار سال 1933 که اجازه می دهد تا پروژه به نشانه پیشنهاد بدون ثبت نام تا سه سال است.

این لایحه بر اساس ابتکار قدیمی هیستر پیرس ، کمیسر کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا تهیه شده است که در آن تاکید شده است که “بندر امن می تواند پیشگام ترین پیشرفت برای بازار ارزهای رمزنگاری شده ایالات متحده تا به امروز باشد.”

“این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با تریگو ویو نمی باشد”

منبع