عناوین هنری و فروش NFT در سرتاسر سال 2021 غالب بودند و اکنون که رمزنگاری رایج شده است ، Shaq می گوید این بخش برای توسعه آماده است.

NFT به مردم امکان می دهد "با رمزنگاری به صورت عملی ارتباط برقرار کنند"-Shaq

توکن های غیرقابل نفوذ یا NFT ها یک نیروی انقلابی در صنعت رمزنگاری ، هنر و ورزش بوده اند ، نه تنها به دلیل پروژه های موفقیت آمیز رهایی بخش مالی به سازندگان ، بلکه همچنین توانایی آنها در نزدیک کردن دوستداران هنر به خالقان و نزدیک کردن ورزشکاران به طرفداران خود. به 

قبل از سال 2021-و چند فروش پرفروش از Beeple-هنر مبتنی بر NFT نسبتاً مبهم بود. و در حالی که OpenSea وجود داشت ، حجم معاملات گسترده ای که در شش ماه گذشته مشاهده شد غیر قابل تصور بود.

موفقیت NFT های NBA TopShot Dapper Labs ثابت کرد که مجموعه های دیجیتالی جذابیت گسترده ای دارند و تا به امروز ، بیش از 780 میلیون دلار کلکسیونی در این پلتفرم خرید و فروش شده است. در اواخر ماه سپتامبر ، Dapper Labs 250 میلیون دلار دیگر کمک مالی جمع آوری کرد و این واقعیت را تأیید کرد که مشاغل بزرگ به پتانسیل بازاریابی و فروش NFT ها پی برده اند.

در سه ماه گذشته ، تعدادی از موسیقیدانان ، هنرمندان مشهور ، مگا اینفلوئنسرها و ورزشکاران با خرید NFT های “چیپ آبی” یا راه اندازی پروژه های خود در بسترهای مختلف وارد فضا شده اند. استف کری و شکیل اونیل تنها تعدادی از تعداد کمی از ورزشکاران حرفه ای هستند که اخیراً تصاویر پروفایل توییتر خود را از پروژه هایی مانند Bored Ape Yacht Club و Creatures World NFT به NFT تغییر داده اند ، و حتی اسنوپ داگ فاش کرده است که او مشتاق است. گردآورنده پروژه های کمیاب NFT.

روند چهره های مشهور ، مشاغل و ورزشکاران که سیستم عامل های NFT خود را راه اندازی می کنند و افت های منحصر به فرد به نظر می رسد تسریع می شود و این هفته Cointelegraph توانست دقایقی از اونیل ، که به سادگی به عنوان Shaq شناخته می شود ، سرقت کند تا از او در مورد اخیر خود بپرسد. خریدها و ورود برنامه ریزی شده او به فضا.

Cointelegraph: Shaq ، شما یک تاجر باهوش هستید و در زمینه های مختلف تجربه دارید. چند مورد از مواردی که شما را به سمت NFT ها کشاند ، چه بود؟

شق: در سال 2008 ، توییتر توجه من را به خود جلب کرد زیرا این فناوری به من اجازه داد مستقیماً با طرفدارانم صحبت کنم. NFT ها بخشی از موج بعدی تعامل مستقیم هستند. اگر مالک یکی از قطعات من هستید ، می توانم مستقیماً با شما ارتباط برقرار کنم. چیزی که جالب است این است که مجموعه داران من می توانند با مجموعه های دیگر مجموعه ها ارتباط برقرار کنند.

CT: CNBC اخیراً به نقل از شما گفته است که شما در ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری نمی کنید زیرا “من آن را درک نمی کنم”. آیا تجربه اخیر شما با NFTs به رفع ابهام در مورد ارزهای رمزنگاری شده به عنوان سرمایه گذاری و وسیله مبادله کمک کرده است؟

شق: من همیشه با غواصی سر به فضاهای جدید نزدیک شده ام. این مجموعه NFT اولین قدم من در دنیای رمزنگاری است. به همین دلیل با یک هنرمند دیجیتالی مانند جاستین همکاری کردم ، که طناب ها را به من نشان می دهد. من هر روز بیشتر یاد می گیرم.

CT: فکر می کنید NFT چگونه می تواند به ارتباط بهتر ورزشکاران با طرفداران آنها کمک کند؟

شق: روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد. صرف داشتن NFT های من راهی برای به اشتراک گذاشتن در میراث من است. با داشتن یک مورد ، می توانید صاحب یک مورد Shaq شوید که هیچ کس دیگری ندارد. قطره های هوایی و هدایا چیز خوبی است ، اما هیچ چیز در زندگی واقعی با هم ملاقات نمی کند ، به همین دلیل است که با کسی که 1/1 من را بخرد شام می خورم. همچنین در رویداد Fun House من با مجموعه دار دیگری ملاقات خواهم کرد.

CT: به نظر شما ، بخش رمزنگاری چه کاری باید انجام دهد تا ارزهای رمزنگاری شده برای سرمایه گذاران عادی و عادی بیشتر قابل درک و قابل دسترسی باشد؟

Shaq: NFT ها راهی عالی برای مردم است که سر خود را در اطراف فناوری بپیچند. این است که چگونه آن را انجام می دهم. مردم برای درک آن باید به صورت عملی با رمزنگاری ارتباط برقرار کنند.

مجموعه NFT Shaq توسط Ethernity میزبانی می شود و جمعه (15 اکتبر) روی صحنه می رود. پنج NFT متفاوت وجود خواهد داشت که لحظات مختلف زندگی حرفه ای او در NBA را نشان می دهد و قیمت ها از 50 تا 20،000 دلار در خرید Ether ( ETH ) ، ERN (رمز بومی Ethernity) و خرید کارت اعتباری از طریق Banq

متغیر است.

“این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکرشده بوده ومسئولیت آن با تریگوویو نمی باشد”

منبع