برای جابجایی قیمت ها به سمت دیگر در تریدینگ ویو TradingView در تنظیمات نمودار , می توانید سمت راست یا چپ , نمودار را برای قرار دادن همه مقیاس های قیمت تنظیم کنید .

کاربردی که این تنظیمات دارد , می توان به شخصی سازی کردن نمودار , مطابق با سلیقه ی شما , باشد و برای راحت کار کردن با نمودار , می توانید از این تنظیمات نیز , استفاده کنید . برای فعال سازی , مطابق تصویر , اقدام نمایید .

جابجایی قیمت ها به سمت دیگر در تریدینگ ویو TradingView

تریدینگ ویو چیست؟

تریدینگ ویو نسل جدیدی از پلتفرم های معاملاتی است که برپایه وب بنا شده ، و چارت و نمودار سهم ها ، ارزهای دیجیتال ، فلزات اساسی، و شاخص های جهانی را بر پایه وب و آنلاین نشان می دهد . تریدینگ ویو به نوعی شبکه اجتماعی معامله گران و تریدرها نیز به حساب می آید . وبسایت تریدینگ ویو ، یکی از معتبرترین وبسایت‌ها در زمینه تحلیل آنلاین برای تحلیل گران است . این پلتفرم برای تحلیل بازارهای سهامی، فارکس ، شاخص بازارهای جهانی آمریکا و اروپا ، طلا و ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم ، نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد .

این نکته را هم در نظر بگیرید که به صورت پیش فرض ، استفاده از خدمات تریدینگ ویو رایگان است .

اما اگر قصد داشته باشید که ، از ویژگی های خاص آن همانند آلارم ، استفاده بیشتر از ۳ اندیکاتور به صورت همزمان و غیره استفاده کنید ، نیاز دارید تا اکانت pro ، pro plus ، premium تهیه کنید .

خرید اکانت تریدینگ ویو TradingView کلیک کنید