اکانت تریدینگ ویو 60% تخفیف+ اتصال با آی پی ایران
  • اورجینال
  • ضمانت دار
  • پشتیبانی سریع
  • تحویل به موقع
مشاهد قیمت ها

Dogecoin پس از سقوط فلش ​​که روز چهارشنبه بازار ارزهای دیجیتال را تکان داد، به سختی بهبود یافت. پس از از دست دادن قدرت خود در 0.09 دلار، قیمت DOGE از آن زمان به سطح پایین 0.08 دلار بازگشته است، جایی که در زمان نگارش این مقاله به تجارت ادامه می دهد. جالب اینجاست که این در زمانی اتفاق می افتد که حجم سکه میم شاهد افزایش قابل توجهی است، پس چه اتفاقی می افتد؟

افزایش حجم Dogecoin بیش از 190٪

حجم معاملات روزانه Dogecoin یکی از مهم ترین جهش ها را در روز گذشته پس از کاهش قیمت خود تجربه کرده است. با افزایش علاقه به سکه، حجم معاملات نیز افزایش یافت و در نهایت افزایش بیش از 190 درصدی در روز مشاهده شد. DOGE حجم معاملات.

با توجه به CoinMarketCap، این افزایش در حجم معاملات، این رقم را در یک روز به بیش از 1.12 میلیارد دلار رسانده است. این نسبت به حدود 9 درصد از نسبت حجم معاملات به ارزش بازار می رسد، چیزی که برای دارایی بسیار خوب است.

حجم معاملات دوج کوین

Source: CoinMarketCap

با این حال، حتی با این افزایش علاقه، DOGE از هیچ بهبودی لذت نمی‌برد. در عوض، قیمت آن هنوز در زمان نوشتن این مقاله 0.082 دلار پایین است. همچنین در همین بازه زمانی بیش از 10 درصد کاهش قیمت را به ثبت رسانده است و در عین حال سودهای هفتگی خود را نیز به طور کامل حذف کرده است.

چرا قیمت DOGE با مشکل مواجه است؟

به نظر می رسد دلیل عدم حرکت قیمت DOGE فشار فروش بیشتر بر دارایی است. به ویژه توسط سرمایه گذاران بزرگ. به نظر می رسد این نهنگ ها که مقادیر قابل توجهی از Dogecoin را در اختیار دارند در حال فروش دارایی های خود هستند.

نمونه ای از این تراکنش است که توسط ردیاب نهنگ زنجیره ای Whale Alert گزارش شده است. معامله ای که 300 میلیون بود DOGE ارزش کمی بیش از 29.6 میلیون دلار در آن زمان به صرافی Binance ارسال می شد.

اکنون، تراکنش‌هایی مانند این می‌توانند برای قیمت کریپتو نزولی باشند، زیرا ارسال سکه‌ها به صرافی‌ها اغلب به این معنی است که دارنده تصمیم به فروش سکه‌های خود دارد. با توجه به این موضوع، می‌تواند فشار فروش زیادی بر قیمت وارد کند و مانند مورد Dogecoin آن را پایین نگه دارد.

همچنین چندین تراکنش بزرگ Dogecoin وجود داشته است که طی روز گذشته به سمت مبادلات حرکت کرده است. معامله اولیه 82 میلیون DOGE به ارزش 6.74 میلیون دلار بود پرچم گذاری شده است به سمت پلت فرم معاملاتی Robinhood حرکت کرد. یک ساعت بعد، یک معامله بزرگ دیگر بود پرچم گذاری شده است توسط Whale Alert، این بار، 102.27 میلیون DOGE به ارزش 8.4 میلیون دلار را نیز به Robinhood حمل می کند. اگر همه این معاملات با قصد فروش انجام می شد، توضیح می داد که چرا قیمت DOGE حتی در بحبوحه بهبود بازار همچنان با مشکل مواجه است.

با این حال، همه انتقال ها، به ویژه از این، نزولی نبوده اند سرمایه گذاران بزرگ. یک معامله گزارش شده است توسط ردیاب نهنگ بیش از 151.68 میلیون DOGE به ارزش 12.49 میلیون دلار از رابینهود به یک کیف پول ناشناخته منتقل شد. چنین معامله ای است صعودی تر زیرا نشان می‌دهد که مالک می‌تواند سکه‌ها را به کیف پول شخصی منتقل کند تا آن‌ها را برای قیمت‌های بهتر نگه دارد.

نمودار قیمت Dogecoin از Tradingview.com

DOGE bulls fail to hold price | Source: DOGEUSD On Tradingview.com

تصویر برجسته از داخل بیت کوین، نمودار از Tradingview.com

سلب مسئولیت: مقاله فقط برای اهداف آموزشی ارائه شده است. این بیانگر نظرات NewsBTC در مورد خرید، فروش یا نگهداری هر گونه سرمایه گذاری نیست و طبیعتاً سرمایه گذاری خطراتی را به همراه دارد. به شما توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را انجام دهید. از اطلاعات ارائه شده در این وب سایت کاملاً با مسئولیت خود استفاده کنید.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
خرید اکانت تریدینگ ویو

لینک منبع خبر