بار ها پیش آمده است که , با عدم نمایش خط متقاطع در تریدینگ ویو TradingView , مواجه شده اید . زیرا نوع مکان نما را انتخاب کرده اید که از آن پشتیبانی نمی کند. تا کنون ، فقط نوع مکان نما “Cross” و “Dot” از خط متقاطع پشتیبانی می کند ، در حالی که انواع “Arrow” و “Eraser” پشتیبانی نمی کنند .

برای رفع عدم نمایش خط متقاطع در تریدینگ ویو TradingView ، می توانید نوع مکان نما را در گوشه سمت چپ بالای صفحه تغییر دهید .


تریدینگ ویو چیست؟

تریدینگ ویو نسل جدیدی از پلتفرم های معاملاتی است که برپایه وب بنا شده ، و چارت و نمودار سهم ها ، ارزهای دیجیتال ، فلزات اساسی، و شاخص های جهانی را بر پایه وب و آنلاین نشان می دهد . تریدینگ ویو به نوعی شبکه اجتماعی معامله گران و تریدرها نیز به حساب می آید . وبسایت تریدینگ ویو ، یکی از معتبرترین وبسایت‌ها در زمینه تحلیل آنلاین برای تحلیل گران است . این پلتفرم برای تحلیل بازارهای سهامی، فارکس ، شاخص بازارهای جهانی آمریکا و اروپا ، طلا و ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم ، نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد .

این نکته را هم در نظر بگیرید که به صورت پیش فرض ، استفاده از خدمات تریدینگ ویو رایگان است .

اما اگر قصد داشته باشید که ، از ویژگی های خاص آن همانند آلارم ، استفاده بیشتر از ۳ اندیکاتور به صورت همزمان و غیره استفاده کنید ، نیاز دارید تا اکانت pro ، pro plus ، premium تهیه کنید .

خرید اکانت تریدینگ ویو TradingView کلیک کنید