حتی با ادغام بیت کوین، DOT، LUNA، AVAX و EGLD ممکن است به سفر صعودی خود ادامه دهند.

تسلط بیت کوین ( BTC ) از حدود 48 درصد در 20 اکتبر به 42.3 درصد در 7 نوامبر کاهش یافته است در حالی که کل سرمایه بازار کریپتو به مسیر شمال ادامه داده است. این نشان می دهد که عمل قیمت از بیت کوین به آلت کوین ها تغییر کرده است.

کی یانگ جو، مدیر عامل CryptoQuant گفت که نهنگ های بیت کوین در حال فروش هستند اما این منجر به شکستن حمایت قوی 60000 دلاری نشده است. او همچنین خاطرنشان کرد که ذخایر بیت کوین در صرافی ها به کاهش خود ادامه داده است که نشان دهنده اشتهای شدید خریداران است.

5 ارز دیجیتال برتر برای تماشای این هفته: BTC، DOT، LUNA، AVAX، EGLD
مشاهده روزانه داده های بازار رمزنگاری. منبع: Coin360

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط PlanB، اکثر فعالان بازار همچنان نسبت به بیت کوین صعودی هستند و پیش بینی می کنند تا آغاز سال 2022 به 288000 دلار برسد .

رائول پال، بنیانگذار Real Vision نیز در مصاحبه ای در 3 نوامبر تصویری صعودی را برای ارزهای دیجیتال پیش بینی کرد. او گفت که روند صعودی فعلی بعید است در دسامبر سال جاری به پایان برسد و ممکن است بین مارس و ژوئن سال آینده ادامه یابد. پال پیش‌بینی می‌کند که راه‌اندازی احتمالی اتریوم 2.0 و احتمال روشن شدن یک صندوق قابل معامله در بورس اتر ( ETH ) در نیمه اول سال 2022، سرمایه‌گذاران نهادی را جذب کرده و باعث افزایش عظیمی خواهد شد.

در این پس‌زمینه صعودی، بیایید نمودارهای 5 ارز دیجیتال برتر را که ممکن است در کوتاه‌مدت در کانون توجه باقی بمانند و عملکرد بهتری داشته باشند، تجزیه و تحلیل کنیم.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع