انتظار می رود گروه دیجیتال NFT مجموعه آواتار pfp خود را با عنوان CloneX در اواخر این ماه معرفی کند.

RTFKT با Daz 3D برای پیشبرد NFT های متاورس شریک است

استودیو RTFKT، که مصنوع شناخته می‌شود، همکاری مشترکی با توسعه‌دهنده نرم‌افزار Daz 3D برای استفاده از فناوری آنها برای ایجاد آواتارهای همهجانبه و سه‌بعدی برای توکن غیرقابل تعویض آینده خود، یا NFT، CloneX اعلام کرده است.

RTKFT که توسط کریس لو، بنوا پاگوتو و استیون واسیلوف تأسیس شد، در خط مقدم فرهنگ نسل بعدی کفش‌های کتانی، در هم تنیده شدن با فناوری‌های رو به رشد واقعیت افزوده، توکن‌های غیرقابل تعویض و احراز هویت بلاک چین، در میان سایر موارد، ظاهر شد تا برند کفش ورزشی NFT خود را تشکیل دهد.

آخرین سرمایه گذاری RTKFT، یک پروژه آواتار pfp، از کیت ابزار PFP Daz 3D برای گسترش امکانات آواتارها در بسیاری از تنظیمات از جمله بازی، ویدیو، رسانه های اجتماعی و متاورس استفاده می کند.

پلت فرم نرم افزار Daz 3D خانه بیش از 4 میلیون هنرمند و طراح در سراسر جهان است. انتظار می رود مشارکت آنها با RTKFT اولین مورد از بسیاری از ایجادهای بین این دو شرکت در سال آینده باشد.

کوین تلگراف با کریس لی، بنیانگذار و مدیر ارشد خلاقیت در RTKFT صحبت کرد تا درباره دلایل همکاری Daz 3D بیشتر بداند:”من همیشه یکی از مدافعان بزرگ یوتا بوده‌ام. از آنجایی که در اینجا به دنیا آمدم و بزرگ شدم، کار کردن با یک شرکت سه بعدی دیگر که از یوتا می‌آید، برایم بسیار خوب است. افراد زیادی این را نمی‌دانند، اما 3D در یوتا توسط اد اختراع شد. کتمول – یکی از بنیانگذاران پیکسار و رئیس سابق استودیو انیمیشن والت دیزنی – در دانشگاه یوتا. احساس کردم زمان آن رسیده که مشعل را ادامه دهم.

در صحبت در مورد چشم انداز معماری برای مشارکت، Le یک اظهار نظر شوخی را که معمولاً در بین جامعه گرافیک دیجیتال استفاده می شود به اشتراک گذاشت: “Daz 3D و RTFKT چیز جدیدی غیر از قوری [یوتا] ایجاد خواهند کرد.”

کریس لی از RTKFT می‌گوید: «ما می‌خواهیم مارک متاورس باشیم.

RTFKT پروژه آواتار آینده خود را این هفته در میدان تایمز برای اهالی نیویورک برای رویداد jpeg که همه در آن صحبت می کنند، NFT NYC به نمایش گذاشت.

gm ☀️ pic.twitter.com/OSF17oM51x— RTFKT Studios (@RTFKTstudios) 

2 نوامبر 2021

پروژه موردانتظار Clone X که قرار است اواخر این ماه رونمایی شود، شامل 20000 آواتار خواهد بود که نیمی از آنها در یک رویداد پیش فروش 48 ساعته برای دارندگان فعلی RTFKT در دسترس خواهد بود و نیمی دیگر در یک حراجی بازار عمومی هلند در دسترس خواهد بود. .

در بخش آخر مکالمه‌مان، از لی پرسیدیم که آیا او معتقد است که این که پروژه‌های Pfp NFT نوظهور پس از راه‌اندازی «آماده متاورزی» هستند، به یک ویژگی حیاتی تبدیل شده است.”آره. با این کار دوران تجربیات AR/VR در سطح دیگری آغاز خواهد شد. مردم می‌خواهند جایی برای استفاده از NFT‌های خود داشته باشند، چه خانه خودشان در متاورس، چه استفاده از مد متاورس در مهمانی‌های متاورس یا آواتار خودشان.»

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.

منبع