SolChicks ، مورد 
انتظارترین بازی برای کسب درآمد در بلاک چین سولانا، امروز چندین رکورد را در پیشبرد 
راه اندازی 
IDO خود 
در 26 نوامبر اعلام کرده است.
برخی از دستاوردها و رکوردهای شکسته شده در هفته گذشته:
– بیش از 50000 بازیکن دموی بازی SolChicks را در هفته اول انتشار آن کامل کردند
– # رتبه 1 در CoinMarketCap، # 1 
P2E بازی در سولانا P2E، و # 1 داغترین مجموعه NFT در Solanart.
– رشد انفجاری رسانه های اجتماعی در هفت روز پس از انتشار نسخه ی نمایشی بازی با افزایش فالوورهای توییتر از 26 هزار به 150 هزار (+ 580 درصد)، فالوورهای تلگرام از 13 هزار به 125 هزار (960+ درصد)، و فالوورهای Discord از 66 هزار به 110 هزار (67 درصد) ).
– راه‌اندازی همزمان روی تعداد رکوردشکنی لان‌پد (بیش از 30 شرکت‌کننده در لان‌پد از جمله اکثر لان‌پدهای اصلی در تمامی بلاک‌چین‌ها).
– رکورد تعداد سرمایه گذاران خصوصی، با 328 سرمایه گذار خصوصی، از جمله VC های معروف مانند Blocore، AirAngels، GoldenTree، GD10، MetaVest Capital، Spartan Group، و Master Ventures. 
اصناف اصلی بازی مانند Yield Guild Games. 
رهبران افکار کلیدی مانند Crypto Banter و CryptoBirb. 
و تعدادی از فرشتگان با مشخصات بالا.
– قیمت کف SolChicks NFT از 1.8 SOL به 17 SOL (+844٪) افزایش یافته است که معادل با حدود 3500 دلار آمریکا برای کمترین قیمت NFT موجود است.
– ویژگی‌های کمیاب SolChicks NFT تا 160 SOL (35000 دلار آمریکا) فروخته شده است.
با این دستاوردها، SolChicks جایگاه خود را به عنوان سریع ترین بازی P2E در حال رشد در بازار تثبیت کرده است، با آلفا برای انتشار در Q1 2022 برنامه ریزی شده است و انتظار می رود بازی کامل در Q4 2022 منتشر شود.
با این دستاوردها، SolChicks جایگاه خود را به عنوان سریع ترین بازی P2E در حال رشد در بازار تثبیت کرده است، با آلفا برای انتشار در Q1 2022 برنامه ریزی شده است و انتظار می رود بازی کامل در Q4 2022 منتشر شود.
نظر مدیریت:
ویلیام وو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل SolChicks، اظهار داشت: «Play-to-Earn قرار است بخش سنتی بازی‌ها را به شکلی که قبلاً دیده نشده بود، مختل کند. 
با حمایت سرمایه گذاران استراتژیک ما، تیم ما تهاجمی و بی وقفه در به دست آوردن موقعیت ما به عنوان بازیکن برتر در عصر جدید بازی است.”
لوئیس گرافتون، مدیر ارشد اجرایی SolChicks اظهار داشت: «ما در حال پیشروی در زمینه همگرایی بازی های مبتنی بر بلاک چین هستیم که تا به حال فاقد کیفیت تولید بازی های سنتی بوده است، و همچنین بازارهای بازی های سنتی که هنوز این مدل جدید را اتخاذ نکرده اند. مالکیت بازیکن و پاداش.»
جزئیات افزایش
SolChicks تا به امروز بیش از 20 میلیون دلار از بیش از 300 سرمایه‌گذار خصوصی جمع‌آوری کرده است که دور عمومی آن به معنای کاهش ارزش 400 میلیون دلاری توکن CHICKS دلاری آن است.
پیشنهاد اولیه DEX SolChicks (IDO) در بیش از 30 لانچ پد با قیمت عمومی 0.05 دلار به ازای هر توکن انجام می شود که به معنای ارزش بازار کاملاً رقیق شده 500 میلیون دلار است.
سرمایه گذارانی که تا به امروز در جمع آوری سرمایه خصوصی SolChicks شرکت کرده اند عبارتند از Blocore، AirAngels، GoldenTree، GD10، MetaVest Capital، Master Ventures. 
Spartan Group، AU21، Sky Vision Capital، Shima Capital، MantraDAO و Solar Eco Fund.
لانچ‌پدهای درگیر در SolChicks IDO عبارتند از لایتنینگ لانچ‌پد، Trustpad، NFTPad، سامورایی سایبرفی، ایستگاه بازی، TruePnL Launchpad، StarTerra، GameFi، RedKite، A2DAO، PAID Ignition، PAID India، Bull Perks، Solster، TrustSwap، MetaPlayPlay، Synapse، BSCLaunch، Super Launcher، Lithium، Intersola، AnyPad، Kommunitas، Matic Launch، CafeSwap، LaunchZone، Roseon Pad، PlayPad و Multipad.
درباره SolChicks
SolChicks سریع‌ترین و بزرگترین P2E در اکوسیستم Solana است که دارای بیش از 70 عضو است، از جمله یک تیم سازنده بازی‌های بلوچی که قبلاً عناوینی مانند MapleStory، PUBG، Dungeon Fighter، و Tera را به بازار آورده‌اند. تیم مدیریت کسب و کار از موسساتی مانند Wharton و McKinsey & Company.
هدف Solchicks ارائه نسل بعدی بازی MMORPG / MOBA در فضای P2E است. 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد

منبع