75% تخفیف اکانت پرمیوم 1ماهه

نسخه اورجینال (طلایی) فقط  15 دلار

  • تعداد محدود
ثبت سفارش

وکلای Sam Bankman-Fried ادعا می کنند که او در معاملات غیرمجاز قبلی شرکت نداشته و باید به دارایی های شرکت دسترسی داشته باشد.

Sam Bankman-Fried به دنبال دسترسی به وجوه FTX است


تیم حقوقی Sam Bankman-Fried به دنبال حذف شرط وثیقه است که او را از دسترسی به وجوه FTX منع می کرد. با توجه به پرونده های دادگاه از 28 ژانویه.

نامه ای از وکیل بانکمن-فرید، مارک کوهن، به قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، لوئیس کاپلان، بیان کرد که بانکمن-فرید باید به دارایی های نگهداری شده توسط FTX دسترسی داشته باشد، زیرا مشتری در معاملات غیرمجاز قبلی شرکت نداشته است.

FTX و FTX US دارند بیش از 659 میلیون دلار برای نقل و انتقالات غیرمجاز جستجو کرد بر اساس داده های Nansen گزارش شده توسط Cointelegraph، در بحبوحه ریزش صرافی ارزهای دیجیتال در نوامبر 2022. Bankman-Fried هرگونه دخالت در معاملات را رد کرد.

طبق نامه ارسال شده به قاضی کاپلان، بانکمن-فرید طبق درخواست مقامات ایالات متحده در اولین جلسه دادگاه “از دسترسی یا انتقال هر دارایی یا ارز دیجیتال FTX یا Alameda، از جمله دارایی ها یا ارزهای دیجیتال خریداری شده با وجوه از FTX یا Alameda منع شده است”. در 3 ژانویه. در آن زمان، دادستان ها اذعان کردند که هیچ مدرکی مبنی بر انتقال وجوه توسط آقای بانکمن-فرید وجود ندارد و خاطرنشان کردند که تحقیقات فدرال در جریان است.

مرتبط: شرکت ها و سرمایه گذاران ممکن است نیاز به بازگرداندن میلیاردها وجوه پرداخت شده توسط FTX داشته باشند

در این نامه آمده است: «نزدیک به سه هفته از کنفرانس اولیه پیش از محاکمه می گذرد و ما فرض می کنیم که تحقیقات دولت آنچه را که آقای بنکمن-فرید همیشه گفته است، یعنی دسترسی و انتقال ندادن به این دارایی ها را تأیید کرده است». دفاع به مقامات اطلاع داد “به محض اطلاع از نقل و انتقالات برای ارائه اطلاعیه.”

علاوه بر این، وکلا استدلال کردند:

با توجه به اینکه تنها مبنایی که برای درخواست آن شرط ارائه شده است، پشتیبانی نشده است، ما معتقدیم که شرط وثیقه تعیین شده در کنفرانس باید حذف شود.»

علاوه بر این، نامه آدرس الف درخواست از 27 ژانویه توسط وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) ممنوعیت ارتباط بانکمن-فرید با “کارمندان فعلی یا سابق” FTX یا Alameda Research بدون حضور وکیلش.

درخواست دادستان پس از ادعای بانکمن-فرید مطرح شد با راین میلر تماس گرفت، مشاور عمومی فعلی FTX ایالات متحده، از طریق سیگنال و ایمیل در 15 ژانویه، تلاش برای “تأثیرگذاری” بر شهادت میلر.

طبق نامه کوهن، بانکمن-فرید باید با پدر، درمانگر و هر کارمند یا نماینده یک تنظیم کننده خارجی خارج از حضور وکلا تماس نامحدود داشته باشد. دفاعیات بیان کرد:

“به عنوان مثال، به این معنی است که آقای بانکمن-فرید نمی تواند بدون مشارکت وکلای خود با درمانگر خود که کارمند سابق FTX است صحبت کند. طبق منابع عمومی، FTX و Alameda تقریباً 350 کارمند داشتند. هر یک از اینها کارمندان فعلی و سابق می‌توانند اطلاعات مهمی برای دفاع از آقای بانکمن-فرید داشته باشند. الزام آقای بانکمن-فرید به همراه داشتن وکیل در هر ارتباط با کارمند سابق یا فعلی FTX، فشار غیرضروری بر منابع او وارد می‌کند و به توانایی او برای دفاع از این موضوع آسیب وارد می‌کند. مورد.”

در 11 نوامبر، FTX درخواست حفاظت از ورشکستگی داد و Bankman-Fried از سمت مدیرعاملی شرکت استعفا داد. او با قرار وثیقه در خانه خانوادگی خود در کالیفرنیا با هشت اتهام از جمله کلاهبرداری با سیم و پولشویی روبرو است.

این مطلب صرفاً از منبع ، ترجمه شده و مسئولیت آن با تریگر ویو نمی باشد.
کتاب های بازار مالی

لینک منبع خبر