مزایای اکانت های تریدینگ ویو چیه؟

ابزار ها همانطور که از اسمشان پیداست ، به افراد کمک می کنند که در مدت زمان کمتری به هدفی که می خواهند برسند ، که در بازار های مالی هم این امر صدق میکند . این ابزار را سایت تریدینگ ویو در اختیار کاربران قرار داده است , که در ادامه به مزایا اکانت های تریدینگ ویو می پردازیم .

افرادی که در بازار های مالی حضور دارند به دو دسته تقسیم می شوند

1- به صورت حرفه ای فعالیت دارند و به عنوان یک شغل , به این بازار نگاه می کنند و با توجه به میزان وقتی که , در این امر صرف می کنند . در کنار شغل اصلی خود , از این روش درآمد اول زندگی خود را از این راه بدست می آورند .

2- افرادی که صرفاً فقط حضور دارند و تماشاگر این بازار ها هستند .

شما جز کدام دسته از این افراد هستید؟

اگر جز دسته اول قرار دارید , شما نیاز دارید که , با ابزار های حرفه ای کار کنید تا موفق تر شوید .

تریدینگ ویو چه کاربرد هایی دارد؟

تریندیگ ویو , ابزاری هایی را در اختیار افرادی که , در بازار های مالی فعالیت می کنند , قرار میدهد که بتوانند قیمت ها را بررسی کنند . تحلیل های خود را اجرا کنند , با توجه به وضعیت بررسی شده , وارد معاله خرید یا فروش , جهت کسب سود بشوند .

اگر شما به صورت حرفه ای در این نوع بازار ها در حال فعالیت هستید ، قطعا شما نیاز به اکانت حرفه ای تریدینگ ویو دارید ، این اکانت ها شما را نسبت به افرادی که در این بازار فعالیت دارند ، چند قدم جلوتر قرار می دهد . هدف اصلی از استفاده این اکانت های حرفه ای ، عدم از دست دادن موقعیت های مناسب و کسب سود بیشتر می باشد .

شما به علت گذراندن وقت زیاد , در این بازار ها , باید امکاناتی را در اختیار داشته باشید که , بتوانید به صورت بهینه تر , فعالیت کنید و این امر ، شمارا از این نوع بازار ها , خسته نمی کند و هر روز مشتاق تر , به کسب سود می پردازید و از درآمد های دلاری خود لذت می برید .

به صورت کلی اگر بخواهم از مزایای این اکانت ها بگویم ، به شما قابلیت های مهمی مثل:

 قراردادن هشدار در هر محدوده قیمتی می باشد که این امر بسیار مهم است ، چرا که شما نمی توانید هر روز هزاران سهام ، ارز ، شاخص و … را بررسی کنید ، این امر وقت زیاد و هزینه ی زیادی را , برای شما دارد و از همه مهم تر ، فرصت های معاملاتی شما , از دست می رود . شاید شما در مسافرت ، سر کار و یا هر جای دیگری باشید و زمان مناسبی , جهت بررسی قیمت ها را , ندارید . با استفاده از این امکان ، به شما یادآوری می شود که , قیمت در نزدیکی محدوده ی مورد نظر می باشد و از آن معامله بهره مند می شوید .

استفاده از چندین اندیکاتور به صورت همزمان است ، در اکانت های پایه ، شما فقط می توانید ، 3 اندیکاتور ، به صورت همزمان استفاده کنید و این امر باعث کاهش سرعت در تحلیل ، صرف وقت زیاد در تغییر اندیکاتور ها و فراموشی وضعیت اندیکاتور های قبلی می شود و باز هم موقعیت های معاملاتی زیادی به واسطه نداشتن این امکانات از دست خواهید داد .

واچ لیست در نسخه های پایه ، شما به صورت محدود می توانید سهام ، ارز و … درج کنید , این امر باعث می شود شما , وقت زیادی را در پی جست و جو کردن سهام , ارز و … خود باشید . همین امر مجدداً باعث از دست دادن موقعیت های معاملاتی مناسب می شود

بررسی همزمان چند نمودار , این قابلیت یکی دیگر از قابلیت های مهم اکانت های , می باشد و به شما کمک می کند که به صورت همزمان , چند نمودار را بررسی کنید و یا در خصوص یک ارز یا سهام , به صورت همزان چند تایم فریم (مولتی تایم) , مورد بررسی قرار بگیرد و در تصمیم گیری آنی به شما کمک میکند و فرصت های معاملاتی را از دست نمی دهید .

سابقه ی بازار ،  با اکانت های حرفه ای ، شما می توانید سابقه ی بیشتری از بازار را مشاهده کنید  و محدوده های قیمتی مهم ، کانال ها و خط روند های دقیق تری رسم کنید و بازار را به راحتی مورد بررسی قرار می دهید .

گاه کلی به تفاوت های مهم پلن های تریدینگ ویو به شرح زیر می باشد .

در صورت نیاز به دیدن جزییات بیشتر از تفاوت این اکانت ها می توانید اینجا کلیک کنید .